MTV B-Day: net dešimt grupių per šešias valandas

Jau šį sekmadienį Rygoje, Krastmalos pakrantėje 18:00 valandą reiveriai rinksis MTV gimtadienyje „MTV B-Day“. Jo metu Rygos gyventojus ir svečius stebins devynios riebiausios Baltijos šalių žvaigždės su naujaisiais reivo karaliais iš Vokietijos „Digitalism“.

Svarbiausiam MTV metų renginiui buvo ruoštasi taip ilgai, kad organizatoriai pasiklydo nekirptuose savo plaukuose. Prie šio projekto dirbo visa gauruota „MTV Networks Baltic“ komanda su savo partneriais ir draugais. Renginio organizatoriai žada daugiau nei 400 KW šviesos ir 100 KW garso. Visa tai – 30 metrų pločio ir 500 metrų ilgio teritorijoje.

„Be abejo, MTV B-Day yra mūsų svarbiausias metų renginys Baltijos šalių mastu. Be to, kad kiekviena grupė turės atskiras ir besikeičiančias scenografijas, žiūrovamas pasiūlysime „užsukti“ į užkulisius ir sužinoti ką veikia muzikantai – ką valgo, kaip derina gitaras, su kuo bučiuojasi“, - šmaikštavo pagrindinis renginio organizatorius, „MTV Networks Baltic“ muzikos ir talentų vadovas Vidmantas Čepkauskas.

Renginys bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas internetu MTV svetainėse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Gimtadienio reivospektyvą bus galima išvysti rugpjūčio 23 dieną per visus tris MTV Networks Baltic kanalus.

Atsidėkodama savo fanams, MTV kviečia visus į nemokamą, visų laikų audringiausią MTV gimtadienio vakarėlį po atviru dangumi. Nepamiršk švilpukų ir plaukų lako skiauuterei.


   

Facebook comments