"MTV Europe" apdovanojimuose žvaigždžių netrūks

Niujorko dievaičiai „Beastie Boys“, Detroito mylimiausias sūnelis Eminem‘as ir Glazgo skonį geriausiai perteikiantys „Franz Ferdinand“ vaikinai – visi jie koncertuos lapkričio 18-ąją dieną Romoje įvyksiančiuose 11-uosiuose „MTV Europe“ apdovanojimuose.

Prie jų scenoje taip pat prisijungs ir Gwen Stefani iš „No Doubt“, atliksianti savo naująjį solo singlą „What You Waiting For“. Taip pat susirinkusiesiems gros daugybę apdovanojimų laimėję ir milijonus albumų pardavę amerikiečiai Nelly ir Usher‘is, Švediško punk‘o rokeriai „The Hives“ ir naujokai „Maroon 5“.

“Beastie Boys“, susikūrę prieš 23-ejus metus, nuo pat egzistavimo pradžios, keitė hip-hop‘o ir repo muziką. Paskutinysis jų albumas, „To The 5 Boroughs“, kuriame galima rasti tokius dabartinius hitus, kaip „Ch-Check It Out“ bei „Triple Trouble“, kritikų ir gerbėjų yra vertinamas, kaip galbūt geriausias iki šiol sukurtas grupės darbas.

Eminem‘as į „MTV Europe“ apdovanojimus sugrįžta po to, kai prieš porą metų Barselonoje vykusiame renginyje atliko įsimintiną šou. Tuo tarpu „Franz Ferdinand“ ir toliau tęs neįtikėtinus, apdovanojimų lietumi vilgančius prasimušimo metus.


   

Facebook comments