MTV kviečia jaunimą tapti super herojais ir išgelbėti pasaulį nuo globalinio atšilimo

Populiariausiu pasaulyje chuliganu save vadinantis MTV atsuka savo rimtąjį veidą ir kartu su prekybos tinklu IKI pradeda ilgalaikį socialinį projektą „Pradėk Nuo Savęs“. Globaliniai kitimai ir visuotinis atšilimas šiuo metu yra pagrindinės pastarojo tūkstantmečio problemos, todėl MTV inicijuoja didžiausią metų projektą, kurio paskirtis yra ne tik kovoti su savinaikinančiu požiūriu į gamtą, bet ir visišku globalinių problemų ignoravimu.

„Inicijuotas „MTV Networks International“ projektas „MTV Switch“ Lietuvoje tapo „Pradėk Nuo Savęs“ projektu. „Pradėk nuo savęs“ kvies jaunimą nebūti abejingais ir atkreipti dėmesį į globalinio atšilimo grėsmę. Džiaugiamės, kad būtent mes suprantama savo žiūrovui kalba, galėsime ne tik paaiškinti problematikos svarbą, bet ir pasufleruoti kaip elgtis“, - sakė MTV Lietuva direktorė Diana Sablovskienė.

Projektas „Pradėk Nuo Savęs“ yra padalintas į dvyliką mėnesių, kurie švies ir informuos apie problematiką, eikvojimą, transporto taršą, aplinką, sveiką gyvenimo būdą, protingą apsipirkimą, antrinį naudojimą, meilę, saugą ir vertę, kūrybą, kvies jaunimą būti aktyviais. Šios tezės jaunimui bus pateiktos suprantama kalba ir priimtinu formatu. Įvairios akcijos pateiks paprastus kasdienių veiksmų pavyzdžius, kurie nereikalauja daug pastangų, bet pakeičia labai daug.

„Viena iš mūsų prioritetinių veiklos sričių yra būtent aplinkosauginis švietimas, todėl manau, kad pirmiausia reikia pradėti ugdyti jaunosios kartos aplinkosauginį sąmoningumą ir atsakomybės jausmą. Moksleiviai, jaunimas, jaunos šeimos, žmonės besidomintys muzika yra, ko gero, socialiai aktyviausi ir labiausiai aktualijomis besidomintys žmonės, todėl pasakyti ir parodyti, kad globalias problemas galima ir reikia pradėti spręsti nuo savęs, pasirinkome MTV. Tikiu, kad bendromis jėgomis mums pavyks sudominti jaunimą ekologinėmis aktualijomis ir parodyti, kad kiekvienas iš mūsų asmeniškai ir kartu galime tapti super herojais, saugančiais švarią ir gražią gamtą, supančią sveiką ir socialią visuomenę“, - sakė IKI komunikacijos direktorius Tomas Vaišvila.

Be mažmeninės prekybos tinklo IKI, prie projekto „Pradėk Nuo Savęs“ prisidėjo žiniasklaidos partneriai – „15 minučių“, „Alfa.lt“, frype.lt“, „Istorijos“.

Palikime pasaulį ateities kartoms po savęs tokį, kokį radome patys.


   

Facebook comments