MTV pradės transliuoti laidą, kurios vedėjas yra gėjus

Spalio 13 dieną, šeštadienį, 20:00 valandą MTV eteryje - dar viena nauja vietinė laida „MTV Vaivorykštė“. Ši laida skirta plačiajai MTV auditorijai, o jos vedėjas - gėjus vardu Vipas.

„Labai juokinga, kad "MTV Vaivorykštė", dar nepasirodžiusi eteryje, jau tapo skandalu. Visi tik ir kalba apie tai. Lietuva vis dar gėdingai netolerantiška gėjams. Mano žiūrovas yra tas, kuris neabejingas pasimatymams, lovos reikalams, muzikai. Ir visai nesvarbu ar jis homoseksualus, ar heteroseksualus“, – pasakojo naujasis MTV veidas Vj Vipas.

Dvidešimtmetis Vipas neslepia, kad yra homoseksualus, tačiau daugiau apie savo asmeninį gyvenimą pasakoti nėra linkęs. Žodžio kišenėje neieškantis ir aštrių klausimų nestokojantis energingasis Vipas MTV ekrane šmėžuos kartą per savaitę: šeštadieniais nuo aštuntos iki devintos valandos vakaro. Laida bus kartojama penktadieniais dešimtą valandą vakaro.

„Laidoje „MTV Vaivorykštė“ bus daug muzikos, interviu su įdomiais ir įvairiais žmonėmis. Žiūrovai sms pagalba galės patys teikti klausimus mano pašnekovams. Be to, kiekvienos laidos metu parodysiu po užsienio pažinčių laidą, kurioje dalyavauja mažumos“, - sakė Vipas.

Populiariausias pasaulyje chuliganas MTV prieš gerą mėnesį visuomenei parodė savo rimtąjį veidą ir pradėjo rimtai kovoti su socialinėm problemom, kviesti visuomenę nebūti abejingais ir kartu su „Super Herojumi“ išgelbėti pasaulį. Su „MTV Vaivorykšte“ stilingiausias jaunimo kanalas nori įrodyti, kad yra ne tik tolerantiškas, bet ir įvairus, mylintis visų pažiūrų žiūrovus.


   

Facebook comments