"MTV" vaizdo klipų apdovanojimuose - Beyonce triumfas bei K. West'o akibrokštas

Net ir „MTV“ vaizdo klipų apdovanojimuose, kur, atrodo, galima tikėtis visko, Kanye West‘o akibrokštas kantri pop muzikos žvaigždei Taylor Swift sakant padėkos kalbą pasirodė labai brutalus ir neskoningas.

Prieš renginį daugiausiai buvo kalbama apie itin laukiamą velionio Michael‘o Jackson‘o pagerbimą, tačiau West‘o išsišokimas užgožė ir šį įvykį.

Džiūgaujanti Swift buvo įpusėjusi padėką už geriausią moters vaizdo klipą, kai į sceną įsiveržė visuomet dėmesio trokštantis West‘as. Jis pradėjo savo tiradą, kuria palaikė šioje kategorijoje pralaimėjusią kitą dainininkę Beyonce Knowles.

Vis dėlto, kantriai renginį stebėjusi publika sulaukė gražios pabaigos: pagrindinė vakaro laimėtoja Knowles pakvietė Swift ant scenos ir leido paauglei pop žvaigždei pasidžiaugti savo pergale.

„Prisimenu, kai būdama 17-os ėjau atsiimti pirmojo savo „MTV“ apdovanojimo su grupe „Destiny's Child“. Tai buvo vienas labiausiai jaudinančių gyvenimo momentų,“ sakė Knowles, prisimindama merginų grupę, kurioje prasidėjo jos karjera. „Todėl norėčiau, kad į sceną ateitų Taylor ir pasidžiaugtų savo akimirka.“

Kalbėdama su žurnalistais Swift gana švelniai atsiliepė apie scenoje įvykusį incidentą. „Džiaugiausi būdama scenoje, nes laimėjau apdovanojimą. Tuomet džiaugiausi, kai scenoje pasirodė Kanye West‘as. Tačiau netrukus džiaugtis nebebuvo kuo,“ pasakojo ji.

„MTV“ atstovai žurnalistams teigė, jog West‘o ir Swift incidentas nebuvo planuotas, nors tokių minčių kilo po to, kai anksčiau vykusiuose kino apdovanojimuose Eminem‘o ir S. B. Cohen‘o susidūrimas paaiškėjo tebuvęs vaidyba.

Hip-hop‘p muzikos superžvaigždė West‘as, prieš ceremoniją nufotografuotas besimėgaujantis buteliu konjako, iškart po incidento buvo išvestas iš pastato.

Netrukus po to jo bloge pasirodė Swift skirtas atsiprašymas:

„Aš be galo atsiprašau Taylor Swift, jos fanų ir mamos,“ buvo rašoma jame. „Iškart po to kalbėjausi su jos mama ir ji pasakė tą patį, ką būtų pasakiusi mano mama. Ji yra be galo talentinga! ... Pasielgiau neteisingai, atimdamas iš jos šią džiaugsmo akimirką!“

Kaip jau darosi įprasta, „MTV“ apdovanojimai bus labiau atsimenami ne dėl laimėtojų, o dėl renginio metu įvykusių nesusipratimų.

Be to, šiemet ceremonija tiek pat priminė apdovanojimus, kiek ir Michael‘o Jackson‘o pagerbimo koncertą.

Vakarą pradėjo Madonna, prisiminusi kaip gimė jos ir Jackson‘o draugystė bei kaip ji nuolat stiprėjo.

„Kai Michael‘ui Jackson‘ui buvo šešeri, jis tapo superžvaigžde ir, ko gero, labiausiai mylimu vaiku pasaulyje. Kai man buvo šešeri, mirė mano mama,“ pradėjo ji. „Vis dėlto, neaišku kam nepasisekė labiau. Aš niekuomet neturėjau mamos, tačiau jis niekuomet neturėjo vaikystės.“

Po Madonnos kalbos, grupė šokėjų atkūrė judesius iš keleto Jackson‘o vaizdo klipų.

Kai dideliame ekrane pasirodė jo singlo „Scream“ vaizdai, į sceną įžengė Jackson‘o sesuo Janet, padainavusi pagal dainą, kurią vienintelę įrašė kartu su broliu.

Renginio metu gerbėjai pirmą kartą galėjo žvilgtelėti į dokumentinę juostą „This Is It“, pasakojančią apie paskutiniuosius tris Jackson‘o gyvenimo mėnesius. Dviejų su puse minutės trukmės ištrauka parodė, kokias įmantrias gastroles prieš pat savo mirtį planavo atlikėjas.

Vis dėlto, netrukus viską užgožė jau minėtasis Kanye West‘o susierzinimo priepuolis.

„Taylor, aš tikrai dėl tavęs džiaugiuosi ir leisiu tau pabaigti savo kalbą, tačiau Beyonce sukūrė vieną geriausių visų laikų vaizdo klipų,“ pareiškė jis atėmęs iš Swift mikrofoną.

Swift be žado stovėjo ant scenos ir laikė įsikibusi savo prizo. Kameros iškart „pagavo“ šokiruotą Beyonce, o auditorija, nušvilpusi reperį, skandavo „Taylor“.

Nors Beyonce vėliau pabandė ištaisyti klaidą ir leido paauglei dainininkei užbaigti savo kalbą, neigiamos reakcijos West‘ui išvengti nepavyko.

„F--- u Kanye,“ pasirodė pranešimas Katy Perry priklausančiame „Twitter“ puslapyje. „Tai tarsi užliptum ant mažos katytės.“

Pink savo „Twitter“ puslapyje taip pat nepagailėjo aršios kritikos reperiui: „Kanye west is the biggest piece of s--- on earth.“.

Tiesa, tai jau ne pirmas kartas, kai West‘as išsišoka per apdovanojimų ceremonijas. Panašiai nutiko 2006 m. „MTV“ Europos apdovanojimų metu, kai jam nepavyko laimėti prizo už singlą „Touch the Sky“. Tuomet pasirodęs scenoje jis pareiškė turėjęs gauti prizą vien dėl to, kad už pasirodymą jame Pamelai Anderson buvo atseikėtas milijonas dolerių.

Metų vaizdo klipas: Beyonce - "Single Ladies (Put a Ring on It)"

Geriausias debiutas: Lady Gaga

Geriausias vyro vaizdo klipas: T.I. su Rihanna – „Live Your Life"

Geriausias moters vaizdo klipas: Taylor Swift – „You Belong With Me“

Geriausias pop muzikos vaizdo klipas: Britney Spears - "Womanizer“

Geriausias Hip-Hop muzikos vaizdo klipas: Eminem - "We Made You"

Geriausias roko muzikos vaizdo klipas: Green Day - "21 Guns"

Geriausias vaizdo klipas, turėjęs laimėti „Moonman“ statulėlę: Beastie Boys - "Sabotage"

„Proveržio“ vaizdo klipas: Matt and Kim - "Lessons Learned"

Geriausia režisūra: Marc Webb – „Green Day“ - "21 Guns"

Geriausias montažas: Jarrett Fijal - Beyonce Knowles –"Single Ladies (Put a Ring on It)"

Geriausi specialieji efektai: Chimney Pot - Lady GaGa - "Paparazzi"

Geriausia choreografija: Frank Gatson ir JaQuel Knight - Beyonce Knowles - "Single Ladies (Put a Ring on It)"

Geriausia kinematografija: Jonathan Sela - Green Day – „21 Guns"

Geriausia meninė režisūra: Jason Hamilton - Lady GaGa - "Paparazzi"

Madonna

Vakaro vedėjas Russell'as Brand'as

Taylor Swift

Janet Jackson

Janet Jackson

Katy Perry ir "Aerosmith" narys Joe Perry

Lady GaGa

Lady GaGa

Lady GaGa

Lady GaGa

Billie Joe Armstrong

Beyonce

Pink

Alicia Keys

Beyonce

Jay Z

Jay Z ir Alicia Keys

Lady GaGa

Lady GaGa

Lady GaGa ir Eminem'as

Beyonce ir Taylor Swift

Megan Fox

Madonna

Kristin Cavallari ir Nelly Furtado

Eminem'as

Jay Z


   

Facebook comments