„MTV VJ Search” kulminacija – penktadienį „Šachmatinėje“

Porą mėnesių vykusios naujųjų lietuviško MTV veidų paieškos baigėsi. Iš vienuolikos dalyvavusių visą pirmadienį vykusiame finale greitu metu liks du. Kas jie - paaiškės šį penktadienį Palangos naktiniame klube „Šachmatinė“.

Vienuoliktukas, dar kartą susitikęs „Forum Palace“, jaudinosi labiau, nei praėjusiais kartais – juk paskutinis šansas, bet dar prieš atranką įtampą malšino visi draugiškai – siuntinėjo draugams žinutes, naudodamiesi dovanų gautomis „Tele2 Pildyk“ kortelėmis, drauge kartojosi tekstus, parodijavo MTV laidas bei kūrė lietuviškas jų versijas.

Komisiją dalyviai „papirkinėjo“ įvairiai – į kamerą pristatinėjo MTV naujienas bei videoklipus, galiausiai ėmė interviu iš pačių tikriausių žvaigždžių. P. Diddy, Robbie Williamsą ar Paris Hilton atrankos metu „vaidino“ „MTV Networks Baltic“ programų direktorius Arūnas Matačius.

„Olialia“ mergaitė Kristina kvietė P. Diddy pašokti bei pranešinėjo kraupią žinią apie vienos garsios dainininkės mirtį – komisija ir stebėtojai beldė į medį. Skiauterėtoji Simona džiūgavo sutikusi sau lygų pašnekovą Ozzy Osbourne‘ą, o būsimoji žurnalistė Viktorija stengėsi supiršti visų vaikinų paliktą Paris Hilton su 50 Cent... Mindaugas buvo toks familiarus su Beyonce, kad šiai neliko nieko kito, kaip atsakyti tuo pačiu.

Po atrankos vaikinas teigė šį kartą jaudinęsis daug labiau, nei praėjusiuose etapuose. „Visgi konkurentą turiu tik vieną, o ir improvizacija užkariauti komisijos simpatijas šį kartą nebuvo kada“, - sakė jis.

Tiesa, Mindaugas džiaugėsi antrąja dienos užduotimi – dalyviams teko užduoti pačius įvairiausius klausimus gatvėje sutiktiems žmonėms. Tuo tarpu Ugnė iš Klaipėdos liko itin patenkinta savo interviu su „Anthony Kiedžiu“ ir laukti penktadienio išvažiavo į paplūdimį.

„Komisija vis dar įtemptai dirba. Iki penktadienio turės būti priimtas svarbiausias šioje atrankoje sprendimas. Tomas ar Mindaugas? Ieva, Rūta, Simona, Ugnė, Kristina, Viktorija, dar viena Rūta, Jurga ar Laura? Labai įdomu…”, - sakė “MTV Networks Baltic” vadovas Marius Veselis, atrankos metu nuolat kartojęs dalyviams: „Būkite savimi - tai svarbiausia“.

Anot “Šachmatinės” klubo vadovo Gvido Minkevičiaus, Palangos klubas džiaugiasi priimdamas MTV kompaniją pas save svečiuose. “Malonu vienam vakarui tapti madingiausios pasaulio televizijos būstine ir, žinoma, po laimėtojų paskelbimo bei sveikinimų ir fejerverkų liūties pakviesti visus į šiek tiek kitokį, nei visada, “Ibiza Spirit” vakarėlį”, - sakė “Šachmatinės” atstovai.

Lauk karščiausių penktadienio nakties žinių iš pajūrio ir ruoškis lietuviškojo MTV startui.


   

Facebook comments