MTV „World Stage“ dovanoja naujausią „Coldpay“ koncertą

Naujausia MTV muzikinė iniciatyva – MTV World Stage geros muzikos mylėtojams prisistato naujausiojo „Coldplay“ koncerto transliacija.

Tikri muzikinės grupės „Coldplay“ fanai bei gerbėjai lydi muzikos grupę visur ir visada. Jei fiziškai negali būti su jais, - šįvakar įsijunk MTV ir pamatyk „Coldplay“ grojančius Tokijuje. MTV „World Stage“ – nemokamas bilietas į unikalias ir eksliuzyvias pasaulio koncertų scenas.

„Viva La Vida or Death And All His Friends“ turo koncertą iš Tokijo „Saitama Super Arena“ vasario 27 d., 23:00 val., drauge su dar 62-jų šalių MTV kanalų žiūrovais gali išvysti bei išgirsti ir tu.

Kad ir ką pamanytumėte apie „Viva La Vida or Death And All His Friends“, tikrai nesumaišysite albumo stilistikos su jokių kitų atlikėjų darbais. „Viva La Vida or Death And All His Friends“ yra tikras „Coldplay“ atspindys. „Manau, kad tai yra mūsų drąsiausias įrašas.“, – emocijomis dalijosi muzikinės grupės bosistas Guy Berryman. „Šį kartą mes buvome daug atviresni naujoms, drąsioms mintims ir idėjoms bei daug mažiau bijojome eksperimentuoti. Dažnai atlikėjai vengia daryti įvairius naujus, nebandytus dalykus, gyvenime žengti kitur nei iš jų tikimasi ir tik todėl, jog bijoma prieštaringos visuomenės nuomonės. Mes šį kartą prisivertėme save būti kitokiais“, – teigia Guy Berryman.

1998 m. Londone susikūrusi grupė pardavė daugiau nei 30 milijonų įrašų visame pasaulyje ir yra viena iš garsiausių roko grupių. Jų debiutinis albumas „Parachutes“ 2000 m. Pastarasis albumas buvo apdovanotas daugeliu apdovanojimų ir tapo platininiu. Kitas jų albumas „A Rush of Blood to the Head“ išleistas 2002 m. Albumą „X&Y“ „Coldplay“ išleido 2005 m. Ketvirtasis albumas „Viva la Vida or Death and All His Friends“ muša populiarumo rekordus, skina apdovanojimus ir ekspertų yra vadinamas itin brandžiu bei kokybišku.

Taigi nepražiopsok MTV „World Stage“ transliacijos penktadienį, vasario 27 d., 23:00 val. per MTV Lietuva.

Ateinantys MTV World Stage koncertai pradžiugins „The Pussycat Dolls“, Katy Perry, „Slipknot“, „Oasis“ ir „Franz Ferdinand“ gerbėjus.


   

Facebook comments