"Music.lt" 2012 m. geriausiųjų rinkimai: paskelbti visi pretendentų ilgaraščiai (+ balsavimas)

Sausio pradžioje Kauną sudrebino lietuviški M.A.M.A. apdovanojimai, o po dviejų mėnesių alternatyviąją muziką prizais apdovanos ir T.Ė.T.Ė. Nesnaudžia ir užsienio apdovanojimų rengėjai - pretendentus skelbia "Brit" bei "Grammy" organizatoriai.

Svetainė "Music.lt" šiais metais nutarė surengti savo geriausiųjų rinkimus, kuriuose bus atskleista Lietuvos muzikos mėgėjų nuomonę apie geriausius praėjusių metų užsienio bei mūsų šalies kūrėjus.

Pretendentai šiuose rinkimuose buvo suskirstyti į ilgaraščius, kuriuose balsuojama kandidatus įvertinant dešimties balų sistemoje, o paaiškėjus favoritams kiekvienoje iš kategorijų bus surengtas galutinis balsavimas po jo taps aiškūs ir patys geriausieji.

Visas 2012 m. Music.lt apdovanojimų kategorijų sąrašas:

Tikimės, kad neliksite abejingi ir pažymėsite tuos atlikėjus bei grupes, kurios, jūsų manymu, per 2012 m. labiausiai nusipelnė įvertinimo.

Dėkojame už jūsų aktyvumą ir laukiame paskutinių balsų, kurie bus skaičiuojami jau kitą savaitę! Taip pat laukiame ir jūsų nuomonių apie rinkimų eigą, pretendentus ir tai, ką būtų galima patobulinti ateityje.


   

Facebook comments