„Music.lt“ LT Top 30: kovo ketvirtos savaitės trejybė – Donny Montell, Erica Jennings ir Nėrius Pečiūra

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, dar mažiau – 3, ir taip toliau. Lietuviškų dainų Top-30-uke galioja taisyklė, jog vienas kūrinys jame negali išbūti ilgiau nei 3 mėnesius.

Trumpai apžvelkime, kas 2016 m. kovo ketvirtąją savaitę sulaukė didžiausio ir mažiausio „Music.lt“ bendruomenės palaikymo.

Į pirmąją poziciją sugrįžo Donatas Montvydas ir jo eurovizinė daina „I‘ve Been Waiting For This Night“ (7 savaitė). Trimis laipteliais aukštyn į antrąją vietą pakilo Erica Jennings su kūriniu „Leading Me Home“, deja, bet šiai dainai tai jau buvo paskutinioji 12-oji savaitė LT-TOP-30-uke. Itin didžiulio palaikymo sulaukė Nėrius Pečiūra ir jo nuotaikingas kūrinys „Šmėkla“ (7 savaitė), kuris net 37 laipteliais pakilo į 3-ąją vietą.

Sunkiosios muzikos atstovams „Dissimulation“ ir jų kūriniui „Inferna Profundus“ (aukščiausia vieta – 6), tai jau buvo paskutinioji 12-oji savaitė tope, jie savo kelionę užbaigia 17-oje pozicijoje.

Kaip sekėsi kitiems kūriniams? Darius Žvirblis ir jo daina „Tu – Pakeliui Į Paryžių – Aš Tau Taip Pavydžiu“ (5 savaitė) šoktelėjo į viršų net 33 laipteliais ir šiuo metu užima kol kas aukščiausią 6-ąją poziciją. „SOLO Ansamblis“ su kūriniu „Įstriži žiburiai“ (4 savaitė) buvę prie iškritimo ribos, sulaukė „Music.lt“ bendruomenės palaikymo ir 27 laipteliais šoktelėjo į 7-ąją vietą. Daddy Was A Milkman ir jo kūrinys „Sleeping Alone“ (7 savaitė, aukščiausia vieta – 4) 22 laipteliais šoktelėjo į 10-ąją vietą. Vidas Bareikis su kūriniu „Žmogus – Niekas“ (3 savaitė, aukščiausia vieta – 7) 27 laipteliais pakilo į 11-ąją poziciją. Eglė Jakštytė su daina „Leisk dar būti“ (9 savaitė, aukščiausia vieta – 2) net 17 laiptelių krito žemyn į 27-ąją vietą.

Šį kartą prie iškritimo iš „Music.lt“ LT TOP-30 ribos atsidūrė „Man-go“ ir jų daina „Gal per ilgai“ (7 savaitės, aukščiausia vieta – 6), Lilas su kūriniu „Išversk man pasaulį“ (8 savaitės, aukščiausia vieta – 16), Edgaras Lubys ir jos daina „Viltį nešk“ (6 savaitės, aukščiausia vieta – 1), Stano – „Ką čia slėpti – aš tave myliu“ (3 savaitės, aukščiausia vieta – 8), Catrinah – „Be Free“ (4 savaitės, aukščiausia vieta – 6) ir Karolis Rupkus su kūriniu „Soldier Never Cries“ (3 savaitės, aukščiausia vieta – 18). Jei bent vienas iš šių kūrinių yra jūsų grojaraštyje, vis dar galite padėti jiems sugrįžti į „Music.lt“ LT Top-30 – atiduodami savo balsą.

Kitą savaitę į LT-TOP-30 bandys patekti nauji kūriniai: nauja grupė „Royce“ ir jų daina „Coming Home“, Donatas Montvydas su šviežiu kūriniu „Iš Proto Einu“, „D‘Mask“ ir jų daina „Amžinai“, Yga – „Mergaitė“ ir „jama&W“ – „Gaidžio Mergina (Višta ar Kiaušinis)“.

   

Facebook comments