"Music.lt Top 40": Ruslanos dominavimas pamažu baigiasi

„Eurovizijos“ konkurso atgarsiai jau baigia užgesti, kartu su jais mažėja ir nugalėjusios dainos "Wild Dances" populiarumas. Ruslana ir trečią savaitę išsilaikė "Music.lt" topo viršūnėje, tačiau jos daina surinko 24-iais balsais mažiau nei prieš savaitę. Visgi, antroje vietoje likusi daina dar negalėjo prilygti "Wild Dances" ir atsiliko 17-os balsų atstumu. Šį kartą antros vietos savininkai nėra grupė G&G Sindikatas. Juos išstūmė iš 4-os pozicijos pakilusi Britney Spears daina "Everytime", kuriai prireikė šiek tiek laiko priartėti prie topo viršūnės. "Everytime" antrą savaitę iš eilės kylą į viršų ir gerina savo rezultatus. Dabar Britney Spears turi nemažai šansų užsidirbti pirmąjį Nr.1 hitą "Music.lt" top 40-uke, nors 2-3 savaites po "Everytime" debiuto 9-oje vietoje neatrodė, kad daina gali pasiekti bent jau Top 5. Dabar jau galima daryti išvadą, kad tuo metu minėtoji daina dar nebuvo pasiekusi tiek daug klausytojų ir todėl sulaukė mažiau balsų. Iš 2-os į 3-ią vietą nukritusi G&G Sindikato daina "Rytojui reikia nedaug...", prieš keturias savaites dar pirmavusi tope, po truputį leidžiasi žemyn, nors balsų skaičiumi ji vis dar smarkiai lenkia žemiau esantį Linkin Park hitą "Numb". Ilgiausiai tope besilaikantis kūrinys taip pat krito viena pozicija žemyn ir apsistojo 4-oje vietoje. Užpraeitą savaitę didelį kritimą patyręs D12 hitas "My Band" iš dalies atstatė savo padėtį ir pakilo iš 7-os į 5-ą vietą, įsiterpdamas tarp dviejų Linkin Park dainų "Numb ir "From The Inside", nuolat einančių šalia viena kitos. Pastaroji birželio 20-os dienos "Music.lt Top 40" sąraše atsirado 6-oje vietoje, nukritusi iš 5-osios. Vienu laipteliu žemiau nukrito ir Amberlife naujausias hitas "Summerland", prieš savaitę netikėtai pasiekęs aukščiausią savo poziciją. Iš 6-os į 7-ą vietą nukritusi daina, vasarai įsibėgėjant, turėtų daryti tą patį. Toliau stabiliai top 10-uke besilaikantis Korn hitas "Ya'll Want A Single" išsaugojo 8-ąją poziciją, o kartu ir šansus pasiekti dar geresnę vietą, nei 4-oji. Iš karto už JAV rokerių atsidūrė aukščiausia savaitės naujiena, Mario Winans, Enya ir P.Diddy superhitas "I Don't Wanna Know", tapęs vienu perkamiausių pastarųjų mėnesių singlu ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Pažiūrėsime, ar ši daina taip pat pritaps ir "Music.lt" top 40-uke, nes toli gražu ne visi aukštose pozicijose debiutuojantys kūriniai po to kyla į viršų ar tuo labiau ilgai išsilaiko tarp lyderių. Kol kas tarp jų visai neblogai gyvena O-Zone hitas "Dragostea din tei", antrą savaitę iš eilės išsilaikęs 10-oje vietoje.

Ką tik minėta Mario Winans daina "I Don't Wanna Know" buvo populiariausia iš pasiūlytų ir debiutavo ant 9-ojo laiptelio, tačiau žemiau likusios naujienos ateityje gali tapti ne ką mažesniais hitais. Eilinį kartą prie pat top 10-uko debiutavusi grupė Delfinai su nauja daina "Man reikia tavęs" gali bandyti sumušti asmeninius rekordus, nes iki šiol nė vienai iš trijų "Music.lt" top 40-uke besisvečiavusių grupės dainų nepavyko pasiekti aukštesnės pozicijos nei 10-oji, į kurią buvo pakilęs Delfinų kūrinys "Žvaigždė" - vienas ilgaamžiškiausių topo dainų. Kitos dvi dainos, "Apie ją" ir "Kai tu šalia", buvo pasiekusios atitinkamai 13-ą ir 12-ą vietas, taigi, visai realu, kad nauja daina "Man reikia tavęs" pasieks daugiau vos per vieną savaitę. Kitas potencialus hitas yra Kastanedos daina "Aš tik noriu mylėt", debiutavusi 15-oje vietoje. Tai jau trečiasis lietuvių dueto kūrinys, patekęs į "Music.lt" top 40-uką. Pirmasis grupės hitas "Merginos" buvo pasiekęs 11-ą vietą, o "Sombrero" - 9-ą, todėl "Aš tik noriu mylėt" gali siekti sėkmingiausio Kastanedos hito titulo. 21-oje vietoje debiutavusi Nelly Furtado daina "Forca" lygiai taip pat gali tapti didžiausiu atlikėjos hitu šiame tope. Anksčiau top 40-uke besisvečiavusi daina "Try" buvo pakilusi iki 12-os vietos. Tuo tarpu Black Eyed Peas hitų sąrašas yra daug įspūdingesnis ir 26-oje vietoje debiutavusiai dainai "Let's Get It Started" bus sunku į jį patekti. Populiariausia grupės daina buvo "Shut Up", kuriai pavyko pasiekti 4-ą vietą. Šiek tiek prasčiau sekėsi dainai "Hey Mama", pakilusiai iki 8-os pozicijos.

Na štai, pasirodo, Eamon'o gerbėjai dar nemiega ir iki naujo hito pasirodymo nesiruošia pamiršti dainos "Fuck It (I Don't Want You Back)". Prieš savaitę net 16 laiptelių žemyn nusileidusi daina šį kartą pasiekė daug įspūdingesnį rezultatą ir pašoko net 25-iomis pozicijomis į viršų - iš 36-os į 11-ą vietą. Ir tai dar ne viskas: 11-a vieta yra didžiausias "Fuck It (I Don't Want You Back)" pasiekimas. Galbūt Eamon'o pavyzdžiu paseks ir Evanescence daina "Everybody's Fool", kuri nukrito iš 9-os į 27-ą vietą, tačiau jai reikėtų iššokti aukščiau bambos, t.y. pasiekti 4-ą vietą.

Šios savaitės naujienos, siūlomos į Music.lt Top 40:

"Limb Bizkit" gerbėjų Lietuvoje tikrai nestokoja - tai įrodė dainos "Behind Blue Eyes" debiutas ant aukščiausio "Music.lt Top 40" laiptelio. Minėtas kūrinys dar ir dabar laikosi tarp 40 geriausių, o rokeriai iš JAV, vedami skandalingojo Fred'o Durst'o, siūlo visiškai naują singlą - dainą "Almost Over" iš itin sėkmingo naujausio savo albumo "Results May Vary".

"Blink 182", kaip ir "Limp Bizkit", išleisdami šviežią kūrinį, dar vis lankosi mūsų tope - kiek netikėtai lėtas jų darbas "I Miss You" praėjusią savaitę buvo 28-as. Neabejotinai, naujoji daina "Down", visai neseniai pradėjusi skambėti pasaulio radijo stotyse, yra viena realiausių pretendenčių tapti aukščiausios naujienos titulo laimėtoja.

"Music.lt" jau rašė apie tai, kaip įrašinėdama šią dainą gražuolė iš Australijos Kylie Minogue apalpo. Pastangos tikrai nenuėjo perniek - naujasis singlas "Chocolate" yra tikrai įspūdinga daina, palankiai vertinama ir kritikų, ir pop žvaigždės gerbėjų. Sprendžiant iš to, kaip puikiai "Music.lt Top 40" sekasi paskutiniajam jos singlui "Red Blooded Woman", jau 18-ą savaitę nesitraukiančiam iš geriausiųjų sąrašo, šis naujasis darbas taip pat turėtų pasirodyti neblogai.

Lil Jon & The Eastside Boyz pelnytai save vadina "crunk'o" karaliais. Dar nežinantiems šio repo stiliaus, vertėtų paklausyti albumo "Kings of Crunk", dėl kurio iš proto eina visas JAV pietinis regionas, dalis likusių šalies gyventojų ir taip pat dalis mūsų - europiečių. Amerikos klubuose Lil Jon & The Eastside Boyz muzika drebina sienas jau nuo praėjusių metų, nors Lil Jon turi bene 10-ies metų darbo prie didžėjaus pulto patirtį. Jo kuriama Bass muzika, sulieta su repo ritmais, tapo tokiu galingu sprogstamuoju mišiniu, kad net ir be didžiųjų įrašų kompanijų pagalbos, t.y. savarankiškai išleistas Lil Jon & The Eastside Boyz albumas "Kings of Crunk" tapo dukart platininis, o singlas "Get Low" šių metų pradžioje "Billboard'o" chart'e pasiekė 2-ą vietą. Į "Music.lt" topą siūlomas trijulės kūrinys "I Don't Give A..." Amerikoje buvo išleistas dar 2003-aisiais, tačiau dėl to jis tikrai nėra pasenęs. Tiesą sakant, jis gali išmušti porą varžtelių pirmą kartą klausantiems Lil Jon muzikos ir rėkiančio repo. Lil Jon pagrindinė frazė "I Don't Give A F*ck" skamba priedainyje, o tarp jų repo partijas atlieka du greito repo meistrai - Mystikal ir Krayzie Bone (Bone Thugs-N-Harmony). Šis galingas repo "gabalas" neturėtų likti neišgirstas - jis to nevertas.

Superhitu "How You Remind Me" visame pasaulyje išgarsėjęs Chad'as Kroeger'is ir jo "Nickelback" siūlo visai šviežią singlą "See You At The Show". Daina turi visus grupei būdingus bruožus, dėl kurių prieš gerus metus buvo pakvaišę bene visi muzikos klausytojai, taigi, jei pakankamai žmonių spės su šia daina susipažinti, ji turėtų debiutuoti Top 40-uke.

Vargu ar kas tikėjosi, kad atsiras italas dainininkas, kuris sumanys uždainuoti lietuviškai? Ir dar ne bet ką, o kultinės grupės Sel koverį "Mes Negalim"? Visgi, taip atsitiko, ir įdomusis italas Andre, pažadėjęs pabučiuoti kandidatę į prezidentus Kazimierą Danutę Prunskienę, pretenduoja debiutuoti "Music.lt Top 40-uke".

Nukraujavę - netekę savo nario Ezopo - žasai sugrįžta su nauja vasariška daina "Mandarinai". Daug kas šį kūrinį vadina kvailu ir netgi beviltišku, tačiau tai netrukdo jam kilti į Lietuvos topus. Tą žasai pabandys padaryti ir mūsų tope. Prisiminkime, kaip jie karaliavo čia su savo himnu Lietuvos krepšinio rinktinei "Mes Nugalėsim"..

Kitų šalių topai

Didžiosios Britanijos singlų Top 10

Didžiosios Britanijos singlų Top 10

1. Britney Spears - "Everytime" (Naujiena);
2. Mario Winans su Enya & P. Diddy - "I Don't Wanna Know";
3. 4-4-2 - "Come On England";
4. O-Zone - "Dragostea Din Tei";
5. Kelis - "Trick Me";
6. Brandy su Kanye West - "Talk About Our Love" (Naujiena);
7. Jessica Simpson - "With You" (Naujiena);
8. Cassidy su R. Kelly - "Hotel";
9. Razorlight - "Golden Touch" (Naujiena);
10. Frankee - "F.U.R.B (F U Right Back)".

Didžiosios Britanijos albumų Top 10

1. Keane - "Hopes And Fears";
2. Beastie Boys - "To The 5 Boroughs";
3. Thin Lizzy - "Greatest Hits";
4. Phil Collins - "The Platinum Collection";
5. Scissor Sisters - "Scissor Sisters";
6. Joss Stone - "The Soul Sessions";
7. Faithless - "No Roots";
8. Streets - "A Grand Don't Come For Free";
9. Usher - "Confessions";
10. Guns N' Roses - "Greatest Hits".

JAV singlų Top 10

1. Usher – “Burn“;
2. Usher - "Confessions Part II";
3. Hoobastank - "The Reason";
4. Mario Winans su Enya & P. Diddy - "I Don't Wanna Know";
5. Alicia Keys - "If I Ain't Got You";
6. Twista - "Overnight Celebrity";
7. Beyonce Knowles - "Naughty Girl";
8. Maroon5 - "This Love";
9. Petey Pablo - "Freek-A-Leek";
10. Usher su Lil' Jon & Ludacris - "Yeah!".

JAV albumų Top 10

1. Velvet Revolver - "Contraband" (Naujiena);
2. Usher - "Confessions";
3. Avril Lavigne - "Under My Skin";
4. Gretchen Wilson - "Here For The Party";
5. Prince - "Musicology";
6. Hoobastank - "The Reason";
7. 311 - "Greatest Hits '93-'03" (Naujiena);
8. Various Artists - "Vans Warped Tour 2004 Compilation" (Naujiena);
9. D12 - "D12 World";
10. Slipknot "Vol. 3: (The Subliminal Verses)".

Europos singlų Top 10

1. O-Zone - "Dragostea Din Tei";
2. Mario Winans su Enya & P. Diddy - "I Don't Wanna Know";
3. Eamon - "F**k It (I Don't Want You Back)";
4. Haiducii - "Dragostea Din Tei";
5. Kelis - "Trick Me";
6. Anastacia - "Left Outside Alone";
7. Usher su Lil Jon & Ludacris - "Yeah!";
8. Frankee - "F.U.R.B (F U Right Back)";
9. Le 6-9 - "Le Poulailler";
10. 4-4-2 - "Come On England" (Naujiena).

Europos albumų Top 10

1. Avril Lavigne - "Under My Skin";
2. The Corrs - "Borrowed Heaven";
3. Anastacia - "Anastacia";
4. Alanis Morissette - "So-Called Chaos";
5. Slipknot - "Vol. 3 (The Subliminal Verses)";
6. Norah Jones - "Feels Like Home";
7. Keane - "Hopes And Fears";
8. Lenny Kravitz - "Baptism";
9. Zucchero - "Zu & Co";
10. Guns 'N Roses - "Greatest Hits".

Pasaulio singlų Top 10

1. O-Zone - "Dragostea Din Tei";
2. Tsuyoshi Domoto - "Waver" (Naujiena);
3. Orange Range - "Locolotion" (Naujiena);
4. Mario Winans su Enya & P. Diddy - "I Don't Wanna Know";
5. Eamon - "F**k It (I Don't Want You Back)";
6. Mr. Children - "Sign";
7. Anastacia - "Left Outside Alone";
8. Kelis - "Trick Me";
9. Frankee - "F.U.R.B. (F U Right Back)";
10. Haiducii - "Dragostea Din Tei".

Pasaulio albumų Top 10

1. Velvet Revolver - "Contraband" (Naujiena);
2. Avril Lavigne - "Under My Skin";
3. Usher - "Confessions";
4. Corrs - "Borrowed Heaven";
5. Slipknot "Vol. 3: (The Subliminal Verses)";
6. Norah Jones - "Feels Like Home";
7. Prince - "Musicology";
8. Guns N' Roses - "Greatest Hits";
9. D12 - "D12 World";
10. Alanis Morissette - "So-Called Chaos".

Lietuvos radijo stotys

"M-1" Top 5

1. Haiducii - "Dragostea Din Tei";
2. Ruslana - "Wild Dances";
3. Britney Spears - "Everytime";
4. Anastacia - "Left Outside Alone";
5. G&G Sindikatas su Daiva - "Rytojui reikia nedaug...".

"Radiocentro" Top 5

1. Kurt Nilsen - "She's So High";
2. Dido - "Don't Leave Home";
3. Ruslana - "Wild Dances";
4. Shania Twain - "Up!";
5. Haiducii - "Dragostea Din Tei".

"European Hit Radio" Top 5

1. Mario Winans su Enya & P.Diddy - "I Don't Wanna Know";
2. Kelis - "Trick Me";
3. Royal Gigolos - "California Dreamin";
4. Britney Spears - "Everytime";
5. Maroon 5 - "This Love".


   

Facebook comments