"Music.lt Top 40": stulbinantis Ruslanos ir jos "Wild Dances" debiutas

G&G Sindikato daina "Rytojui reikia nedaug" pirmavo "Music.lt" top 40-uke paskutines 4-ias savaites ir būtų išlaikiusi pirmą poziciją dar mažiausiai vieną savaitę, jei ne puikus Eurovizijos konkurso nugalėtojos Ruslanos debiutas. Ukrainietės daina "Wild Dances", labiausiai patikusi didžiajai Europos daliai, taip pat ir Lietuvai, tapo ne tik aukščiausia pirmosios šių metų vasaros savaitės topo naujiena, bet ir sumušė "rezultatyvumo" rekordą, pasiekdama net 114-os surinktų balsų skaičių. Ankstesnis rekordas, 91 lankytojų balsas, dar praėjusį mėnesį buvo pasiektas Lietuvos reperių grupės „G&G Sindikatas“. Ruslana netrukus gali pretenduoti ir į kitą rekordą. Ji yra ketvirtoji atlikėja, debiutavusi iškart topo viršūnėje, ir dabar jai reikia išsilaikyti dar bent 4 sav. aukščiausioje pozicijoje, kad pagerintų Žas dainos "Mes nugalėsim!" rezultatą. Kitos dvi grupės, kurioms anksčiau pavyko debiutuoti pirmoje vietoje, yra Limp Bizkit ("Behind Blue Eyes") ir Linkin Park ("From The Inside"), tačiau joms nebuvo lemta likti viršūnėje ilgiau nei dvi savaites. Taigi, ar Ruslana dar pagerins bent vieną rekordą, sužinosime artimiausiomis savaitėmis. Įspūdingas ukrainietės debiutas atėmė visas galimybes G&G Sindikatui išlaikyti pirmą vietą. Lietuvių daina "Rytojui reikia nedaug" nukrito laipteliu žemiau ir surinko net 42-iem balsais mažiau, nei pirmaujanti "Wild Dances", tačiau 15-os balsų persvara aplenkė iš 2-os į 3-ią vietą pasitraukusius reperius D-12 ir jų kūrinį "My Band". Iš 7-os į 4-ą poziciją pakilęs Korn hitas "Ya'll Want A Single" pirmą kartą peržengė top 5-uko ribą ir vos 1 balsu atsiliko nuo top 3-uko. Labai lėtai mažėjantis topo veteranų Linkin Park populiarumas išlaikė tas pačias charakteristikas ir praėjusią savaitę. "Numb" nukrito iš 3-os į 5-ą, o "From The Inside" - iš 4-os į 6-ą vietą. Kalbant apie kitus top 40-uko senbuvius, reikia paminėti 50 Cent ("P.I.M.P."), Evanescence ("Going Under"), Red Hot Chili Peppers ("Fortune Faded") ir The Offspring ("Hit That"). Kol kas nepalyginamai mažiau savaičių už minėtas grupes "Music.lt" tope išsilaikiusi Britney Spears su daina "Everytime" sugebėjo pakilti iš 8-os vietos į 7-ąją, o prieš savaitę 5-oje debiutavusi naujoji Evanescence daina "Everybody's Fool" dar nespėjo įsibėgėti ir nukrito į 8-ą vietą. Kiekvieną savaitę vis žemyn smunkanti Skamp daina "Calling After Me" nenutraukė nesėkmių serijos ir nusileido iš 6-os į 9-ą vietą. Paskutinę top 10-uko poziciją užėmė kylantis kūrinys. Tai dar visai nesena HIM daina "Solitary Man", kuri pašoko ten iš 12-os vietos.

Iš visų pasiūlytų dainų į praėjusios savaitės top 40-uką daugeliui labiausiai patiko Ruslanos "Wild Dances", kuriai visiškai jokios konkurencijos nesudarė nei buvę lyderiai, nei tuo labiau kitos topo naujienos. Antroji aukščiausia debiutinė vieta, atitekusi B'Avarų dainai "Mums jūra iki kelių!", yra tik 29-oji. B'Avarija prieš tai svečiavosi tope su daina "Labai Labai", kuri pasiekė 25-ą vietą, ir dar iki dabar tebesisvečiuoja su kita daina "Saulė, saulė danguje", kuri anksčiau buvo pakilusi iki 14-os vietos. Taigi, B'Avarai dabar gali pasigirti iš karto dviem hitais "Music.lt" top 40-uke. To paties negali daryti kitas debiutantas Method Man, kuris užsidirbo apskritai pirmąjį hitą mūsų tope. Naujausias reperio kūrinys "What's Happenin", įrašytas su Busta Rhymes, atsidūrė 35-oje vietoje. Neseniai iškritusią iš top 40-uko N.E.R.D. dainą "She Wants To Move" pakeitė ant 39-ojo laiptelio debiutavęs naujas kūrinys "Maybe".

Tiesiog neįtikėtina, kaip svyruoja Andrius Mamontovo dainos "Pavasariniai žiedai" surenkamų balsų skaičius. Kartais jis krenta taip, kad minėtas kūrinys patiria didžiausią nuosmukį, o kartais pakyla tiek, kad lemia didžiausią šuolį į viršų. Šį kartą Andriui Mamontovui pasisekė, nes jo daina smarkiai pasigerino savo pozicijas, pašokdama iš 39-os vietos į 14-ą ir taip tapdama didžiausio šuolio savininke. Labiausiai į apačią praėjusios savaitės tope nukrito du kūriniai: Baby Bash'o "Suga Suga" - iš 25-os į 36-ą, Christinos Aguileros "The Voice Within" - iš 26-os į 37-ą.

Šios savaitės naujienos, siūlomos į Music.lt Top 40:

Populiariausia pasaulio daina gana netrumpą laiką buvusi Usher'io daina "Yeah!" dar tik pradėjo prarasti populiarumą, o R&B superžvaigždė jau paruošė ir išleido naujutėlaitį singlą - baladę "Burn". Ji netrukus be vargo užkopė iki JAV singlų topo viršūnės, kur pakeitė buvusį Usher'io singlą. Įdomu, jog "Music.lt" lankytojai pirmosios dainos taip gerai, kaip visas pasaulis, neįvertino. Gal antrajam seksis geriau?

Saldžiabalsis ispanas Enrique Iglesias vėl beldžiasi į "Music.lt Top 40". Gana trumpai pabūvojęs mūsų tope su daina "Addicted", o vėliau ir bendru kūriniu su Kelis "Not In Love", dabar jis pateikia dar vieną naują širdį virpinančią dainą "I Need You To Say It". Beveik nėra abejonių, kad Enrique debiutuos kitos savaitės tope. Klausimas tik, ar aukštai?

Ko gero ne vienas lietuvis, turintis galimybę matyti "MTV" ar kitą muzikinį televizijos kanalą, jau niūniuoja šio užkabinančio JAV grupės "Maroon 5" kūrinio melodiją ir žodžius. Jos populiarumas būtų kur kas didesnis, jei į šį perspektyvų ir įdomų kolektyvą dėmesį atkreiptų mūsų šalies radijo stotys. Kažką labai primenanti, tačiau kažuo ir visai nauja daina "This Love" - viena realiausių pretendenčių į aukščiausios topo naujienos vietą.

G-Unit kūryba paprastai nepasižymi jaukiomis baladėmis, tačiau dainą "Wanna Get To Know You" galima vadinti panašia į jas. Tai švelniausias albumo "Beg 4 Mercy" kūrinys, Valstijose buvęs nemažiau populiarus, nei pirmasis grupės singlas "Stunt 101". Pastaroji daina, prodiusuota paties Eminem'o, buvo pasiekusi vos 39-ą "Music.lt" topo vietą, tačiau dabar, kai kartu su garsu apie 50 Cent po pasaulį pasklido likusių G-Unit narių vardai, galima tikėtis, kad "Wanna Get To Know You" šios savaitės gale atsidurs tarp populiariausiųjų dainų 40-uko naujienų. Šio kūrinio priedainį atliko už Atlanto garsus R&B dainininkas Joe, kuris kartu su G-Unit šiais metais išleido ir kitą singlą - "Ride Wit' U". Kalbant apie "Wanna Get To Know You", reikia pasakyti, kad šiame kūrinyje pasireiškia visi trys G-Unit nariai (sąlyginai visi - be Tony Yayo) ir kažkodėl prasčiausiai iš jų atrodo 50 Cent. Nepaisant to, ši labai lengvo pobūdžio, patraukli bei rami daina turėtų sulaukti dėmesio, juolab, kad ji tinka klausantiems ne vien repo muzikos.

Vokiečiai rokeriai "Oomph!", kurių interviu galite rasti pasiknaisioję po "Music.lt" archyvą, jau lankėsi mūsų tope. Daina "Augen Auf" gana nepastoviai keitė pozicijas, tačiau internautų dėmesio jai tikrai netrūko. Lankymasis tope ilgas nebuvo, tad gal geriau pasiseks kitai jų siūlomai dainai "Brennende Liebe".

Lietuvos repo atstovė, ar bent jau taip save pristanti atlikėja Luka tikriausiai nepaseks G&G Sindikato pėdomis ir neužims vietos tarp aukščiausių topo dainų, tačiau jos naujosios dainos "Galvok, ką darai" debiutas antrajame dvidešimtuke - gana pasiekiamas tikslas. Viską lems jūsų Lukai skirti balsai.

"O, svajokli, mano mielas svajokli.." - atsiminimus keliantys dainos žodžiai? Turbūt ne vienas iš jūsų traukėte "Svajoklį" vaikystėje, o dabar Gintarė, tęsdama savo tradiciją įrašinėti senas, visiems iki skausmo pažįstamas dainas (prisiminkime "Debesėlį" ir "Boružėlę septyntaškę"), nusprendė ją įrašyti, kaip radijo singlą. Jokių abejonių, kitos savaitės tope šiai dainai vietos tikrai atsiras.

Kitų šalių topai

Didžiosios Britanijos singlų Top 10

1. Mario Winans su Enya & P. Diddy - "I Don't Wanna Know" (Naujiena);
2. Frankee - "F.U.R.B (F U Right Back)";
3. Peter Andre - "Insania" (Naujiena);
4. Kelis - "Trick Me";
5. Eamon - "F**k It (I Don't Want You Back)";
6. Cassidy su R. Kelly - "Hotel";
7. Faithless - "Mass Destruction" (Naujiena);
8. Beastie Boys - "Ch-Check It Out" (Naujiena);
9. Anastacia - "Left Outside Alone";
10. Farm su S.F.X Boys Choir - "All Together Now 2004" (Naujiena).

Didžiosios Britanijos albumų Top 10

1. Keane - "Hopes And Fears";
2. Corrs - "Borrowed Heaven" (Naujiena);
3. Avril Lavigne - "Under My Skin";
4. Mario Winans - "Hurt No More";
5. Streets - "A Grand Don't Come For Free";
6. Usher - "Confessions";
7. Joss Stone - "The Soul Sessions";
8. Scissor Sisters - "Scissor Sisters";
9. Calling - "Two" (Naujiena);
10. Maroon 5 - "Songs About Jane".

JAV singlų Top 10

1. Usher – “Burn“;
2. Mario Winans su Enya & P. Diddy - "I Don't Wanna Know";
3. Beyonce Knowles - "Naughty Girl";
4. Usher su Lil' Jon & Ludacris - "Yeah!";
5. Hoobastank - "The Reason";
6. Twista - "Overnight Celebrity";
7. Maroon5 - "This Love";
8. Usher - "Confessions Part II";
9. Alicia Keys - "If I Ain't Got You";
10. OutKast - "Roses".

JAV albumų Top 10

1. Avril Lavigne - "Under My Skin" (Naujiena);
2. Slipknot "Vol. 3: (The Subliminal Verses)" (Naujiena);
3. Usher - "Confessions";
4. Gretchen Wilson - "Here For The Party";
5. Method Man - "Tical 0: The Prequel";
6. Hoobastank - "The Reason";
7. D12 - "D12 World";
8. Prince - "Musicology";
9. Soundtrack - "Shrek 2"
10. New Found Glory - "Catalyst";

Europos singlų Top 10

1. Eamon - "F**k It (I Don't Want You Back)";
2. O-Zone - "Dragostea Din Tei";
3. Mario Winans su Enya & P. Diddy - "I Don't Wanna Know";
4. Usher su Lil Jon & Ludacris - "Yeah!";
5. Kelis - "Trick Me";
6. Haiducii - "Dragostea Din Tei";
7. Frankee - "F.U.R.B (F U Right Back)";
8. Anastacia - "Left Outside Alone";
9. Britney Spears - "Everytime";
10. Royal Gigolos - "California Dreamin".

Europos albumų Top 10

1. Avril Lavigne - "Under My Skin";
2. Slipknot "Vol. 3: (The Subliminal Verses)";
3. Alanis Morissette - "So-Called Chaos";
4. Anastacia - "Anastacia";
5. Lenny Kravitz - "Baptism";
6. Norah Jones - "Feels Like Home";
7. Morrissey - "You Are The Quarry";
8. Guns 'N Roses - "The Greatest Hits";
9. Keane - "Hopes And Fears";
10. Mario Winans - "Hurt No More".

Pasaulio singlų Top 10

1. Mr. Children - "Sign" (Naujiena);
2. Eamon - "F**k It (I Don't Want You Back)";
3. O-Zone - "Dragostea Din Tei";
4. Mario Winans su Enya & P. Diddy - "I Don't Wanna Know";
5. Ken Hirai - "Hitomi Wo Tojite";
6. Usher su Lil Jon & Ludacris - "Yeah!";
7. Anastacia - "Left Outside Alone";
8. Kelis - "Trick Me" (Naujiena);
9. D12 - "My Band";
10. Haiducii - "Dragostea Din Tei".

Pasaulio albumų Top 10

1. Avril Lavigne - "Under My Skin";
2. Slipknot "Vol. 3: (The Subliminal Verses)" (Naujiena);
3. Usher - "Confessions";
4. Alanis Morissette - "So-Called Chaos";
5. D12 - "D12 World";
6. Norah Jones - "Feels Like Home";
7. Guns N' Roses - "Greatest Hits";
8. Prince - "Musicology";
9. Diana Krall - "The Girl In The Other Room";
10. Lenny Kravitz - "Baptism".

Lietuvos radijo stotys

"M-1" Top 5

1. Haiducii - "Dragostea Din Tei";
2. Ruslana - "Wild Dances";
3. G&G Sindikatas su Daiva - "Rytojui reikia nedaug";
4. Anastacia - "Left Outside Alone";
5. Britney Spears - "Everytime" (Naujiena).

"Radiocentro" Top 5

1. Kurt Nilsen - "She's So High";
2. Natasha Thomas - "It's Over Now";
3. Shania Twain - "Up!";
4. 3 Doors Down - "Here Without You";
5. Dido - "Don't Leave Home".

"European Hit Radio" Top 5

1. Eamon - "F**k It (I Don't Want You Back)";
2. Haiducii - "Dragostea Din Tei";
3. Usher su Lil Jon & Ludacris - "Yeah!";
4. Anastacia - "Left Outside Alone";
5. Christina Milian su Sammy Deluxe - "Dip It Low".


   

Facebook comments