"Music.lt Top 40": trečia "G&G Sindikato" savaitė pirmoje vietoje

Trečia iš eilės savaitė "Music.lt" top 40-uko viršūnėje yra puikus rezultatas G&G Sindikato hitui "Rytojui reikia nedaug...", nors šį kartą jam nepavyko vėl pagerinti per 7-ias dienas surinktų balsų rekordo. Jei lietuvių repo grupė dar bent savaitę išsilaikys pirmoje pozicijoje, ji pagal šį rezultatą aplenks Žas'us ir jų himną "Mes nugalėsim!", kuris viršūnėje išbuvo 3 savaites. Nežiūrint į tai, kurioje vietoje gegužės mėnesio paskutinės savaitės tope atsidurs G&G Sindikatas, ši penkiukė liks pirmąja repo grupe, pasiekusia top 40-uko viršūnę. Dar daugiau narių ir superžvaigždę priešakyje turinti kita repo grupė D12 antrą kartą per dvi savaites pasigerino aukščiausios pasiektos pozicijos rezultatą, su hitu "My Band" šį kartą pakildama iš 3-os į 2-ą vietą ir nuo lyderio atsilikdama vos 9-iais balsais. Galima manyti, kad tarp šių dviejų dainų užvirs kova dėl topo karaliaus vardo, o kol kas jos sudaro naują top 40-uko valdžią. Du repo kūriniai pirmose pozicijose vietoje dviejų roko kūrinių - panašu į savotišką rokiruotę, bet intriga išlieka, nes Linkin Park toli nesitraukia ir bet kuriuo metu gali susigrąžinti prarastas pozicijas. Didžiausias "Music.lt" top 40-uko hitas "Numb" šią savaitę nukrito iš 2-os vos į 3-ą vietą, o šiek tiek mažesnis, "From The Inside", sugebėjo pakilti iš 5-os į 4-ą vietą. Praėjusios savaitės aukščiausia topo naujiena, Skamp daina "Calling After Me", nesugebėjo pasiekti kažko daugiau ir nukrito iš 4-os į 5-ą vietą, nusileisdama daug senesniam Linkin Park hitui "From The Inside". Po debiuto 2-oje vietoje ir keleto iš eilės savaičių kritimo žemyn, Anastacia su daina "Left Outside Alone" pagaliau pakilo iš 7-os į 6-ą vietą, o rokeriai Korn, kažkada taip pat debiutavę aukštoje 6-oje pozicijoje su daina "Ya'll Want A Single", sugebėjo sugrįžti į top 10-uką, pakildami iš 11-os vietos į 7-ąją. Prieš savaitę iš 9-os į 6-ą vietą pakilusi Britney Spears daina "Everytime" visgi nesugebėjo pasiekti top 5-uko, bent jau kol kas, ir nukrito į 8-ą vietą, o dar vieno repo atstovo 2Pac hitas "Runnin (Dying To Live)" pratęsė tradicijas ir jau kelintą kartą iš eilės nukrito žemyn per vieną poziciją, šią savaitę iš 8-os į 9-ą. Iš 14-os į 10-ą vietą pakilusi Him daina "Solitary Man" papildė top 10-uko pozicijas užimančių roko grupių gretas 4-uoju nariu, nors anksčiau jų dažniausiai būdavo daugiau nei 5. Dabar į lyderių tarpą įsibrovė daugiau pop kūrinių, iš viso 3, o repo hitų kiekis lieka panašus, taip pat 3. Taigi, pagaliau turime įvairesnių muzikos rūšių aukščiausiame "Music.lt" top 10-uke.

Šį kartą apie top 40-uko naujienas daug šnekėti neverta ir ne dėl to, kad jos neįdomios, paprasčiausiai jų beveik nėra. Vieninteliai Pikaso vaikinai prasimušė į 33-ą vietą su nauja daina "Sudie", o kiti siūlyti kūriniai nesurinko pakankamai balsų, kad peržengtų top 40-uko ribą. Ką gi, lauksime derlingesnių savaičių...

Didžiausią šuolį į topo viršų reiškiančia spalva pažymėta šį kartą tapo Nelly Furtado daina "Try", kuri prieš keletą savaičių debiutavo visai netoli top 10-uko, bet nesugebėjo į jį pakliūti. Tačiau dabar tikslas vėl ranka pasiekiamas, nes Nelly Furtado gerbėjai sukruto ir pakėlė dainą "Try" iš 38-os į 13-ą poziciją. Atvirkštinį pasiekimą, didžiausią nuosmukį rodanti spalva šią savaitę teko prieš tai sėkmingai 23-oje pozicijoje debiutavusiam ATB šokių muzikos hitui "Marrakech", kuris nukrito į 37-ą vietą ir beveik priartėjo prie iškritimo.

Šios savaitės naujienos, siūlomos į Music.lt Top 40:

"Music.lt" svetainėje "Evanescence" prijaučiančių lankytojų - tikrai nemažaia. Tai įrodo, kad du jų kūriniai, "Going Under" ir "My Immortal" yra vieni ilgaamžiškiausių topo darbų. Jie atitinkamai išbuvo tope 36-ias ir 25-ias savaites, o pasitraukti, panašu, dar neketina. Senesni mūsų svetainės lankytojai turbūt pamena ir dar vieną "Evanescence" dainą, pabuvojusią tope - "Bring Me To Life". Visi šie trys kūriniai - iš itin populiaraus debiutinio roko grupės albumo "Fallen". Iš jo paimtas ir ketvirtasis singlas, "Everybody's Fool", šią savaitę pretenduojantis į "Music.lt Top 40". Tikėtina, kad jam seksis ne ką blogiau už pirmuosius tris darbus, o debiutas pirmajame 10-uke - bene garantuotas.

   

Facebook comments