„Music.lt“ Top 40: viršūnėje debiutuoja Adele kūrinys „When We Were Young“

Svetainėje „Music.lt“ kiekvieną savaitę renkamas dainų Top-40, kuris kiekvieną sekmadienį yra atnaujinamas.

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, dar mažiau – 3, ir taip toliau. Dainų Top-40-uke galioja taisyklė, jog vienas kūrinys jame negali išbūti ilgiau nei 3 mėnesius.

Trumpai apžvelkime, kas 2016 m. vasario trečiąją savaitę sulaukė didžiausio ir mažiausio „Music.lt“ bendruomenės palaikymo.

Adele šturmuoja „Music.lt“ Top-40-uko viršūnę su kūriniu „When We Were Young“. Ar sulauks šis kūrinys tokios pat sėkmės, kaip hitas „Hello“, spręsti jums. Antroje ir trečioje vietoje atsiduria abu David Bowie kūriniai: „Lazarus“ (7 savaitė, aukščiausia vieta - 1) ir „Blackstar“ (12 savaitė, aukščiausia vieta - 3). Pastarajam kūriniui, tai jau buvo paskutinė savaitė šiame tope, bet Bowie gerbėjai galės ir toliau dvigubai stipriau palaikyti dainą „Lazarus“.

Vokiečių šokių muzikos legendos „Scooter“ grįžta su nauju kūriniu „Oi“ į „Music.lt“ TOP-40-uką ir sulaukia sėkmingo palaikymo įsitaisydami net į 4-ąją vietą. Neblogai debiutuoja folk muzikos atstovė Birdy su kūriniu „Keeping You Head Up“ – 7 vieta. 19-oje vietoje įsitaiso Beoynce naujo kūrinio „Fomation“ debiutas, o 20-oje – „Foals“ su kūriniu „Birch Tree“. Mažesnio palaikymo susilaukia, ką tik pirmąjį studijinį albumą išleidęs Jack Garratt su kūriniu „Fire“ (26 vieta) ir reperio Wiz Khalifa kūrinys „Bake Sale“ neįtikina atiduoti jam aukščiausius balsus (27 vieta).

Kelionę „Music.lt“ Top-40-uke baigia dvyliką savaičių jame išbuvę indie rokeriai „Editors“ su kūriniu „Ocean of Night“ (16 vieta, aukščiausias pasiekimas – 6 pozicija). Taip pat TOP-40 palieka Lietuvoje kovo mėnesį surengsiantis koncertą britai „Hurts“ ir jų daina „Wings“ (17 vieta, aukščiausias pasiekimas – 4 pozicija).

Aną savaitę prie iškritimo ribos atsidūrę „Baroness“ su kūriniu „Shock Me“ (8 savaitė, aukščiausia vieta – 4 ) sulaukė stipraus palaikymo, 35 laipteliais šoktelėjo aukštyn ir atsidūrė „Music.lt“ TOP-40-uko 13-oje vietoje. Pavyko grįžti ir birželio mėnesį pirmą kartą į Lietuvą atvykstantiems „Muse“ ir jų kūriniui „Revolt“ (7 savaitė, aukščiausia vieta – 9), 26 laiptelių šuolis į 18-ąją vietą. Pasisekė sugrįžti į TOP-40 ir dar vieniems britams – „Coldplay“ su kūriniu „Birds“ (3 savaitė, aukščiausia vieta – 3), 16 laiptelių šuolis į 25-ąją vietą.

Šį kartą mažiausiai palaikymo sulaukė kūriniai, kurie taip pat pretenduoja iškristi iš „Music.lt“ Top-40-uko: debiutuojantis James Blake kūrinys „Modern Soul“ (dabartinė 43 vieta), Daughter kūrinys „Numbers“ (6 savaitė, aukščiausia vieta – 10), „Skunk Anansie“ – „Love Someone Else“ (4 savaitė, aukščiausia vieta – 6), „Suuns“ – „Translate“ (2 savaitė, aukščiausia vieta – 28), Sia – „Reaper“ (1 savaitė, aukščiausia vieta – 39) ir kiti. Jei bent vienas iš šių kūrinių yra jūsų grojaraštyje, vis dar galite padėti jiems sugrįžti į „Music.lt“ Top-40 – atiduodami savo balsą.

Vasario paskutinėje savaitėje į Top-40 bandys patekti nauji kūriniai: Santigold - „Banshee“, Zayn Malik – „Pillowtalk“, „Submotion Orchestra“ – „Needs“, „Deftones“ - „Prayers/Triangles“, „3 Doors Down“ – „The Broken“, Jess Glynne – „Ain‘t Got Far to Go“ ir kiti.

   

Facebook comments