Muzikinės Lauros ir „The Lovers“ rekomendacijos

Muzikos mėgėjai, nuo šiol apsilankę Lauros ir „Lovers“ interneto puslapyje (http://www.lauraandthelovers.com), galės susipažinti su tikruoju praėjusių metų Eurovizijos dalyvių muzikiniu skoniu.

„Neseniai mūsų interneto puslapyje startavo nauja rubrika „Šį mėnesį mes klausomės“. Joje nuo šiol įrašysime per mėnesį atrastų naujų ar iš archyvų prikeltų senų albumų pavadinimus bei nuorodas į juos įrašiusių atlikėjų tinklapius. Neabejoju, kad daugelis, mus prisimenančių iš Eurovizijos, nustebs, atsivertę šią rubriką“, - šyptelėjo Laura.

Tarp sausio mėnesio Lauros ir „The Lovers“ favoritų figūruoja keli „Starsailor“ albumai, Dave‘o Matthewso plokštelė „Stand Up“, o taip pat vienas lietuvių darbas – grupės „Siela‘ pačioje 2006 metų pradžioje pasirodęs albumas „Dali“.

„Pasibaigus repeticijoms, dažnai susėdame, surengiame albumų perklausas ir apsikeičiame nuomonėmis: „Čia gerai varo“ arba „Koks čia mėšlo gabalas? “, - nusijuokė Laura, prasitarusi, kad netolimoje ateityje jų puslapyje bus ir daugiau permainų.

„Atvirai prisipažinsiu – tingiu rašyti savo internetinį dienoraštį – „blogą“, tačiau kiekvieną penktadienį grupės forume bendrauju su gerbėjais, atsakau į jų klausimus. Ketiname keisti ir tinklapio dizainą, tačiau šių darbų griebsimės tik pasirodžius plokštelei“, - pasakojo Laura.


   

Facebook comments