Muzikos festivalyje „Granatos Live“ badmintono mokys pirmoji Lietuvos raketė

Rugpjūčio 2-4 d. unikalioje Rumšiškių muziejaus teritorijoje startuosiantis tarptautinis muzikos festivalis „Granatos Live“ susirinkusius lepins ne tik kokybiška muzika, bet ir išskirtinėmis pramogomis. Šeštadienį į festivalį su visa badmintonui reikalinga įranga atkeliauja ir geriausi Lietuvos badmintono federacijos žaidėjai, vienas jų ‒ žavusis Kęstutis Navickas. Ne tik žavus, bet ir gabus ‒ 38 pasaulyje, 9-as Pekino olimpinėse žaidynėse ir pirmasis badmintono žaidėjas Lietuvoje.

Tik trumpam į gimtinę grįžęs sportininkas, nepraleis progos apsilankyti naujame festivalyje, pamokyti entuziastų badmintono subtilybių, pažaisti kartu. Kęstutis ne tik žais, bet ir apdovanos badmintono turnyro nugalėtojus.

„Džiaugiuosi galimybe dalyvauti „Granatos Live“ festivalyje, nes tai puiki proga atsipūsti nuo įprastos treniruotėms aplinkos, pasiklausyti geros muzikos bei susipažinti su žmonėmis mėgstančiais ir žaidžiančiais badmintoną.“

Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį vyksiančiame muzikos festivalyje „Granatos Live“ bus įrengtos keturios scenos, kuriose pasirodymus surengs daugiau nei 30 atlikėjų ir grupių iš užsienio bei Lietuvos: populiarusis britų dainų atlikėjas ir autorius Jameso Morrisonas, kultinis britų elektroninės muzikos kolektyvas „Fenech-Soler“, danai „The Asteroids Galaxy Tour“, moderniosios gotikos ir XXI a. bliuzo atstovas Jamie N Commonso, pasaulinę šlovę pelnęs gatvės muzikantas iš Australijos Dub FX, „G&G sindikatas“, Jazzu ir Sauliaus Prūsaičio projektas „DARLINGS“, Jurga, „SKAMP“, „Liūdni slibinai“, GJan, „Keymono“, „ThePerfectPil“, Markas Palubenka, Beissoul, „Electronic I“, „PoperHeat“, „TheColoursOfBubbles“, „DeeperUpper“, „ba.“, „Sweetsalt“, MC Mesijaus, „ShamannaBug“, „Jama& W“, „TheLocalLegends“, AliceWay, „FunClock“, „Basi“, italas „La Cricca“, Vidis, „DowntownPartyNetwork“, „GogolBordelloTribute“, „BalticBalkan“ ir kt.

Be koncertų organizatoriai žiūrovams siūlys daugybę kitų pramogų ir užsiėmimų: naktinius kino teatro „Pasaka“ kino seansus, vandens pramogas, rytines jogos ir kapueira mankštas, sporto varžybas, šokių pamokas, atskiras zonas smaližiams ir kokybiško bei skanaus maisto mėgėjams ir daug kitų įdomybių.


   

Facebook comments