NAACP apdovanojimai atiteko labiausiai nusipelniusiems

Outkast ir Queen Latifah tarp Hip-Hop'o žvaigždžių buvo didžiausi laimėtojai 35-oje kasmetinėje NAACP apdovanojimų ceremonijoje, vykusioje kovo 6d. Los Andžele, "Universal Amphitheatre" patalpose. Šiame renginyje yra apdovanojami per paskutinius metus labiausiai televizijai, muzikai, kinui ir literatūrai nusipelnę juodaodžiai žmonės. Outkast parsivežė namo apdovanojimą kaip geriausia metų grupė, o praeities moterų repo pasididžiavimas, Queen Latifah, šįkart nugalėjo ne muzikos kategorijoje, o kino. Ji buvo pripažinta metų aktore už vaidmenį komedijoje "Bringing Down the House".

Legendinis devintojo dešimtmečio R&B atlikėjas ir prodiuseris Luther'is Vandross'as taip pat neliko nepastebėtas, tą vakarą laimėdamas net keturis apdovanojimus. Kadangi šiuo metu jis yra reabilitacijoje po širdies smūgio, jo nebuvo renginyje.

Dainininko ir aktoriaus Cuba Gooding'o sūnus Cuba Gooding'as jaunesnysis laimėjo geriausio aktoriaus prizą, o tuo tarpu gospelo muzikinė komedija "The Fighting Temptations" buvo paskelbta metų kino juosta.

Vakaro puošmena tapo B.B. King'o, Stevie Wonder'io ir Bonnie Raitt bendras pasirodymas, skirtas pagerbti Ray Charles'ą - žymųjį septintojo dešimtmečio soul dainininką, kuris vėliau tą vakarą buvo įamžintas NAACP šlovės muziejuje.

Apdovanojimų ceremonijos vaizdo įrašas bus rodomas kovo 11d., 8 val. vakaro (pagal JAV rytų juostinį laiką) Fox kanalu.


   

Facebook comments