Nas pasirašė sutartį su Jay Z leidybine firma

Po keleto metų žodinių kautynių, po kurių sekė šokiruojančios viešos paliaubos, įnirtingi priešininkai, reperiai Jay Z ir Nas, galiausiai įtvirtino savo taiką leidybine sutartimi.

Anot „The New York Times“, sutartis, apie kurią jau seniai sklandė gandai, galiausiai įvyko ir Nas perėjo į Jay Z vadovaujamą „Def Jam“ įrašų kompaniją. Taip buvę priešai tapo verslo partneriais.

Nors „Sony“ bei „Def Jam“ atstovai nekomentavo pasirodžiusių pranešimų, „The Times“ citavo neįvardintus šaltinius, kurie apibūdina schemą, pagal kurią nurodoma, kaip tarp ilgametės Nas kompanijos „Sony“ ir „Def Jam“ bus pasidalinti visi pelnai ar nuostoliai, patirti išleidus du būsimus reperio albumus.

„The Times“ praneša, kad Jay-Z, kompanijos „Def Jam“ prezidentas, sutiko apmokėti visas įrašinėjimo ir reklamos išlaidas, o gautus pelnus, kai šie jau padengs investuotas išlaidas, dalintis su „Sony“.

Abi įrašų gigantės dirbs kartu planuodamos marketingo kampanijas būsimiems įrašams. Pagal sutartį Nas gaus apie 3 milijonus dolerių, o taip pat ir atitinkamą dalį nuo pardavimų biudžeto. Taip pat kontrakte numatoma detalė, kad vėliau reperis dar įrašys du papildomus albumus „Def Jam“ kompanijai.

Ši sutartis įvyko praėjus trims mėnesiams po to, kai reperiai viešai paskelbė paliaubas, bene labiausiai visus nustebinusias hip-hop‘o istorijoje. Tai taip pat rodo, jog naujasis Nas albumas bus neįtikėtinas dviejų jau legendomis tapusių reperių bendras darbas.


   

Facebook comments