Nauja "Coldplay" kainodara: pirk vieną dainą, antrą gausi nemokamai

Rokeriai „Coldplay“ savo gerbėjams suteikia galimybę naują grupės albumą gauti už pusę kainos – internetinių parsisiuntimų pagalba jie skelbia akciją „pirk vieną, o kitą gauk nemokamai“.

Dabar, kai tik muzikos mėgėjai įsigis dainą iš naujojo „Coldplay“ albumo „Viva La Vida Or Death And All His Friends“, jie automatiškai gaus galimybę pasirinkti kitą kūrinį, kurį gaus nemokamai.

Taip grupė tikisi paskatinti daugiau žmonių susimokėti už jų muziką.

Kolektyvo lyderis Chris‘as Martin‘as sako: „Perki vieną, vieną gauni nemokamai, manau, tai atėjo iš darbo „Kwik Save“ (pigus supermarketas). Kaip sakiau anksčiau, albumų niekas nebeperka, pilnų albumų neabejotinai niekas nebeperka, o mes sukūrėme albumą, kurį reikia turėti nuo pradžios iki pabaigos.“

Taip pat atlikėjas pažymėjo, kad buvo be galo sunku sukurti naują albumą, sekantį po itin sėkmingo 2005-ųjų darbo „X&Y“, kuris tapo pirmuoju jų albumu numeris vienas Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Jis pridėjo: „Manau, kad po „X&Y“ mes buvome kiek sureikšminti. Jaučiuosi taip, lyg turėtume viską dar kartą visiems įrodyti“.


   

Facebook comments