Naują dainą „Girl Gone Wild“ pristačiusiai Madonnai jau grasinama teismais (+ audio)

Dėl naujausio savo singlo „Girl Gone Wild“ Madonna gali sulaukti teisinių problemų.

Kūrinys, kuris taps antruoju Madge singlu iš būsimojo albumo „MDNA“, neseniai pristatytas internete. Jo prodiusavimu rūpinosi Benny Benassi, o autorius yra su Snoop Dogg‘u bei Kelly Rowland dirbęs Jenson‘as Vaughan‘as.

Kol kas neskelbiama, kada oficialiai šis kūrinys bus išleistas, tačiau šio mėnesio pradžioje dainai sukurtas vaizdo klipas. Juo rūpinosi mados fotografai „Mert and Marcus“, kurie anksčiau dirbo su Victoria Beckham, Bjork, Lindsay Lohan ir Kylie Minogue.

Visgi, dainai vos pasirodžius, Madonnai teismais pagrasino „Girls Gone Wild“ idėjos autorius Joe Francis‘as. Menininkas itin sėkmingą DVD juostų seriją sukūrė 1997-aisiais metais, ir grasina Madonnais byla dėl autorinių teisių pažeidimo. Jis teigė išsiuntęs raginimą nenaudoti kūrinio „SuperBowl“ pasirodymo metu.

Kalbėdamas su žurnalistais Francis‘as teigė: „Akivaizdu, jog jos leidybinė kompanija stengėsi išvengti teisinių problemų, kurios supa šią dainą. Tačiau „Girl Gone Wild“ – tai vis dar yra teisių pažeidimas ir įstatymai tai įrodo. Mes buvome susisiekę su Madonnos žmonėmis ir bandėme susitarti.“

Tiesa, Madonnos vadybininkas Guy‘us Oseary tikino, jog niekas iš jo komandos nėra sulaukęs laiško iš Francis‘o, o pati Madonna nieko apie šią situaciją nežino.   

Facebook comments