Nauja Hokšilos ir “B.J.Fighters” daina – “Rastaman”

Radijo stotis pasiekė antras Hokšilos ir ”B.J Fighters” radijo singlas “Rastaman”.

Ši užkrečianti daina rizikuoja tapti dar didesniu hitu nei pirmasis grupės radijo singlas “Pasaulis gražus” (Pirmasis grupės kūrinys “Pasaulis gražus” sulaukė ypač didelio pasisekimo. Daina iki šiol puikuojasi pirmoje radijo stoties M-1 “Lietuvos Top 20” ir 4-oje “Top 40” vietoje. Radijo stoties “Radiocentras” Top20 daina tapusi auksine paliko iš trečiosios pozicijos).

Naujausią Hokšilos ir kompanijos dainą “Rastaman” jau išgirdo ir “Tango TV” gimtadienio koncerto žiūrovai.

Nors gimtadienyje dalyvavo daug Lietuvos muzikos žvaigždžių, scenos naujokas Hokšila ir grupė “B.J.Fighters” sulaukė bene daugiausiai publikos palaikymo.

Nors dauguma susirinkusiųjų dainą “Rastaman” išgirdo pirmą kartą, jie išsyk ėmė pritarti scenoje esantiems muzikantams.

”Tai humoristinė dainelė, kuri krenta į galvą ir ją norisi dainuoti ir dainuoti. Ji gimė iš dviejų akordų ir daugelis sako, kad savo nuotaika primena lietuviškas užstalės dainas, bet man ji primena prigrūstus autobusus Indijoje”, - sakė Hokšila.

Daina “Rastaman” šiuo metu turi tris versijas: radijo, koncertinę ir anglišką.

“Vis dar neatsisakome minties įrašyti ir latvišką versiją, tik neaišku, kada rasime tam laiko”, - sako Hokšila. Šiuo metu grupė labai intensyviai dirba įrašų studijoje, mat vasaros pradžioje turėtų pasirodyti debiutinis Hokšilos ir “B.J.Fighters” albumas.


   

Facebook comments