Nauja punk dozė

Žemaitiško kraujo turinti karšto būdo mergina Aura po 3 metų kelionių po Europą grįžo į Lietuva įgyvendinti savo kelionėse gimusias svajones.

Nuo paauglystės „pankuojanti“ mergina grįžo įrašyti albumą ir įnešti į Lietuvos muzikinę padangę naujų vėjų, pasidalinti patirtimi, kurią įgijo keliaudama. Aura aplankė daugybę koncertų garsiose Europos klubuose su žinomais pasaulio atlikėjais. Užmezgusi pažintis su įtakingais šou verslo atstovais, pati pamatė kaip verda muzikos katilas užsienyje.

„Stebint kokius triukus išdarinėja Lietuvos „žvaigždės“, man pasidarė pikta, gėda ir graudu. Koks žemas Lietuvos muzikinis lygis. Atrodo, kad čia gyvena ne kompozitoriai, o vagys ir plagiatoriai. Todėl puikiai suprantu kodėl Lietuvos „undergraud‘inės“ grupės sėdi pogrindyje ir netrykšta noru pasirodyti plačiajai visuomenei. Ir tai suprantama, nes vis tiek pop scenos banginiai, gaminantys pigų produktą, užkimš visus praėjimus į viešumą“ – teigia maištingoji pankė.

„Aš sugrįžau ir nebijau rėžti tiesą į akis. Jei man nepatiks, aš visiem rėšiu tiesiai šviesiai, kad čia yra šūdas! Nesitaikysiu su prodiuserių keliamomis sąlygomis, nedalyvausiu jokiose pigiuose projektuose.

Tikiuosi, kad visai netrukus baigsiu įrašinėti pirmas dainas ir kad netrukus su savo nauja grupe surengsime gerus pasirodymus Lietuvoje“.


   

Facebook comments