Naujajame televizijos sezone – alternatyvų neturinti muzikinė laida

Naujajame televizijos sezone, „TV3 Play“ eteryje rugsėjo 8 dieną startuoja nauja muzikinė laida „Muzikinis cechas“. Kaip teigia laidos iniciatorius Audrius Pakšys, ši laida išsiskirs iš kitų naujojo televizijų sezono laidų tuo, kad joje nebus vedėjo ir iš anksto paruoštų scenarijų.

„Viską, ką išvys žiūrovai, inicijuos patys atlikėjai. Kaip jie tai padarys – tik jų pačių reikalas. Būtent tai laidai suteiks išskirtinumo ir sukurs intrigą, nes kiekviena laida bus kitokia“, - pristatydamas „Muzikinį cechą“ laidos sumanytojas.

„Muzikinis cechas“ – naujas ir analogų neturėsiantis alternatyviosios muzikos projektas. Išskirtinėje ir jaunatviška energija spinduliuojančioje laidoje bus galima pamatyti jau girdėjas ir kiek mažiau žinomas grupes, susipažinti su jų muzika ir veikla iš pirmų lūpų. „Šio projekto užuomazgos ir mintis gimė jau seniai, kai kūriau muzikines laidas kitoje televizijoje. Persikrausčius į Vilnių tai tapo nesunkiai įgyvendinama“, - teigia laidos iniciatorius A.Pakšys.

Jau dabar atskleidžiama, kad pirmosiose laidose bus galima išvysti sparčiai populiarėjančius dainuojančius mimus „Neteisėtai padaryti“, alternatyviosios scenos grupes „Days Of Eclipse“ ir AKA. „Tačiau tai tik pradžia – toliau žiūrovai, o ypač kylančias, populiarėjančias muzikos grupes ir atlikėjus palaikantys muzikos ieškotojai, tikrai išvys daug dėmesio vertų pasirodymų“, - intriguoja A.Pakšys.

Alternatyvų Lietuvoje neturinti muzikinė laida „Muzikinis cechas“ – kiekvieną pirmadienį „TV3 Play“ eteryje jau nuo rugsėjo 8 dienos.


   

Facebook comments