Naujame „Mokinukių“ albume skambės ir buvusio pankų ideologo sukurta daina

Ketverius metus „Mokinukės“ buvo geros, klusnios mergaitės, dainuojančios apie mokytojus, negerus berniukus ir taip, kaip būna gera, kai simpatiškas klasiokas po pamokų palydi namo. Tačiau, šį savaitgalį pasirodysiančiame naujajame „Mokinukių“ albume „Noriu būti laisva“ dainininkės atrodo visai kitokios – tokios pačios simpatiškos, tačiau jau ir siekiančios savarankiškumo, pamažu žengiančios į suaugusiųjų pasaulį.

„Albumo pavadinimas nereiškia, kad norime uždaryti namų duris ir pradėti savarankišką gyvenimą - vis dėlto dar mokomės priešpaskutinėje klasėje. Tačiau pasibaigus pamokoms prasideda mūsų laikas, kurį norime susiplanuoti taip, kaip norime“, - sakė „Mokinukių“ dainininkė Irūna Puzaraitė, vasario mėnesį švęsianti savo aštuonioliktąjį gimtadienį. Netrukus po jos gimtadienio svarbią sukaktį švęs ir kitos „Mokinukių“ dainininkės – Kristina Lepšytė bei Rūta Žilionytė. Ir tik Irūnos sesuo Ineta kovo mėnesį pažymės dar tik septynioliktąjį savo gimtadienį.

Į suaugusiųjų pasaulį žengiančioms merginoms tenka gilintis ne tik į makiažo paslaptis, bet ir pratintis prie aukštakulnių. „Kuomet buvo surengta mūsų naujoji fotosesija, baisiai pavargome – pasirodo, ne juokas šešias valandas išstovėti apsiavus aukštakulnius“, - juokdamasi guodėsi Irūna.

Netrukus pasirodysiantį jau ketvirtąjį „Mokinukių“ albumą pačios merginos vadina brandžiausiu kompaktiniu disku savo karjeroje.

Talentingoms dainininkėms šį kartą dainas kūrė visas būrys Lietuvos „hitmeikerių“ – „Mokinukių“ prodiuserė Laima Lapkauskaitė, Stano, Lukas Pačkauskas, Dalius Pletniovas, Vladas Grankinas.

„Būsimajame albume klausytojai išgirs ir roko, ir popmuzikos. Albumas bus tikrai įvairus – nenuvertiname savo ankstyvosios kūrybos, tačiau pagaliau mums pavyko įrašyti tokį albumą, apie kokį svajojome jau kurį laiką“, - pasakojo „Mokinukės“.

Vieną savo kūrinių „Mokinukėms“ padovanojo ir prieš dvidešimt metų sostinės gyventojus savo pankiška išvaizda gąsdinęs tuometinis underground kultūros lyderis Nėrius Pečiūra-Atsuktuvas, dabar dirbantis vienoje didžiausių šalies televizijų.

„Sužinojęs, kad mes dairomės į kiek griežtesnę muziką, jis baisiai nudžiugo: „O jūs, prijaučiate tam pačiam dalykui, kaip ir aš“. Ir pasiūlė mums savo dainą“, - šyptelėjo dainininkė Irūna Puzaraitė, prisiminusi, kaip būsimajame „Mokinukių“ repertuare atsidūrė N.Pečiūros sukurta daina „Meluok, meluok“.

Praėjusį rudenį, atsisveikinusios su dviem į sostinę persikėlusiomis grupės senbuvėmis, „Mokinukės“ pradėjo naują savo veiklos etapą. Lietuviškos muzikos mėgėjams dainininkės pristatė savo naująjį Kęstučio Rimdžiaus sukurtą įvaizdį bei didžiulės sėkmės sulaukusį kūrinį „Užrakinta-surakinta“.

Albumo „Noriu būti laisva“ pasirodymo išvakarėse merginos pristato antrąją dainą iš būsimosiojo kompaktinio disko. Kūrinį „Melagis“ merginoms sukūrė vienas produktyviausių lietuviškos muzikos kūrėjų Stano. „Su juo dirbti buvo labai smagu. O ir nauja šukuosena, reikia pastebėti, jam labai tinka“, - nusijuokė Irūna.


   

Facebook comments