Naujas albumas tęsia labdaros akciją

Vasario 18 d. muzikos prekių parduotuves pasiekė gražiausios praėjusių Kalėdų akcijos “Nepamirštoms žvaigždėms” atgarsis. Tai albumas “Nepamirštoms žvaigždėms/Populiariausių miuziklų dainos”, kuriame 13 akcijos koncerte skambėjusių dainų.

Labdaros akcija “Nepamirštoms žvaigždėms”, kurią surengė “Lietuvos televizija”, fondas “Bėdų turgus” ir UAB “Hronas”, buvo skirta praeityje šlovingoms muzikos, teatro ir literatūros garsenybėms. Akcijos rengėjai surinko ir išdalino beveik 60 000 litų. Koncerte buvo pristatyti dešimt praeityje įžymių žmonių: aktoriai Ona Knapkytė, Elvyra Žebertavičiūtė, Algimantas Masiulis, operos solistai Irena Žukaitė ir Vladas Časas, visų laikų žymiausias Lietuvos akordeonistas Algirdas Ločeris, Pirmojo simfoninio orkestro dirigentė Margarita Dvarionaitė, estrados artistė Lilijana Ablėnaitė bei kitos muzikos, teatro ir literatūros žvaigždės.

Koncerte skambėjo populiariausios legendinių miuziklų arijos, kurias atliko Inga Valinskienė, Ovidijus Vyšniauskas, Česlovas Gabalis, Rytis Cicinas, Marius Berenis Tru, Asta Pilypaitė, Maksas Melmanas, Aistė Smilgevičiūtė, Vladas Kovaliovas, Neringa Čereškevičienė ir kiti žymūs dainininkai. Daugelis muzikantų netikėtai nustebino. Aistės Smilgevičiūtės ir Makso Melmano duetas pakerėjo aistra. Popkaralius Rytis Cicinas tarsi prisiminė laikus, kai dainavo muzikiniame teatre ir itin profesionaliai sudainavo “Princo ariją”. Inga Valinskienė trumpam virto Esmeralda (”Paryžiaus katedra”). Česlovas Gabalis vėl atgimė daugeliui jau iš teatro scenos pažįstamame amplua – Romeo iš roko operos “Meilės ir mirtis Veronoje”.

“Man šis albumas skamba labai šiltai ir gražiai, nors negaliu būti visiškai objektyvi, nes pati atrinkau miuziklų arijas, kurias muzikantai atliko “Nepamirštų žvaigždžių” koncerte. Manau, kad surinkome visas gražiausias arijas. Daugelis mintinai moka “Meilės ir mirties Veronoje” žodžius, todėl iš karto pažins Romeo ir Merkucijaus arijas. Kitos dainos irgi gerai žinomos. Manau, kad šis albumas dar labiau prisidės prie miuziklo žanro populiarėjimo Lietuvoje”, - sakė akcijos “Neužmirštoms žvaigždėms” rengėja Edita Mildažytė.

Albumas “Nepamirštoms žvaigždėms/Populiariausių miuziklų dainos” yra ne tik puikios muzikos rinkinys, jis savotiškai pratęsia gražią akcijos iniciatyvą – po 1 lt. nuo kiekvienos parduotos albumo kopijos keliaus į “Nepamirštų žvaigždžių” fondą. “Po akcijos sužinojome dar keturias praeityje garsių žmonių pavardes, kuriems šiandien verkiant reikalinga parama. Taigi, tie litai surinkti pardavus albumus pirmiausia ir keliaus tiems žmonėms”, - sakė Edita Mildažytė.

Albumą “Nepamirštoms žvaigždėms/Populiariausių miuziklų dainos” išleidusios leidybos kompanijos “Koja Records” direktorius Danielius Mironas pasakojo, kad visiškai nedvejojo, ar verta leisti šį albumą. “Mane sužavėjo ir jo muzikinis turinys, ir graži labdaros akcijos idėja. Tokie albumai išleidžiami be galo retai, todėl malonu, kad šį išleidome mes”, - sakė D.Mironas.


   

Facebook comments