Naujas „Biplan“ singlas – perspėjimas naujoms žvaigždutėms

Lietuvos radijo stotyse jau skambantį naują „Biplan“ singlą „Golden Boj“, įrašytą albume „Chuligans“, atidžiausiai turėtų įsiklausyti naujosios Lietuvos popmuzikos pasaulio žvaigždutės.

„Įdomiausia, jog ši daina gimė labai seniai, ir jos atsiradimą inspiravo ne muzikiniai realybės šou, o vienas keistas vaikinas, prieš kurį laiką vaikščiodavęs Vilniaus gatvėmis. Jam visur vaidenosi persekiojimai, ne kartą buvo priėjęs prie mūsų ir sakydavo, jog aplinkui – vien KGB agentai. Net ir mūsų buvęs būgnininkas jam pasirodė panašus į KGB agentą. Taigi, iš pradžių daina buvo lyg ir apie persekiojimo maniją, tačiau priedainis viską apvertė aukštyn kojomis ir tai tapo perspėjimu pastaruoju metu popmuzikos pasaulį gausiai papildžiusiems naujokams – vieną rytą gali pasijusti labai svarbiu, „auksiniu berniuku“, o kita diena vėl viską gali pakeisti“, - teigia „Biplan“ muzikantai, kuriems pavojingosios žvaigždžių ligos pavyko išvengti.

„Tačiau ir mūsų atvejis visai kitoks – viskas vystėsi palengva, nebuvo tokio momento, kad vieną rytą prabudęs suvoktum, jog esi įžymybė“, - šyptelėjo vaikinai.


   

Facebook comments