Naujas Evos albumas - “Įsimylėjus tave”

Vasario 27 dieną muzikos firma „Zet Records“ išleidžia antrąjį dainininkės Evos albumą “Įsimylėjus tave”. “Radijo stočių eteryje nuolat girdimos truputį banalios muzikos jame nerasite ir nors albumas yra apie meilę, jam “rokavų” spalvų suteikia elektrinių gitarų skambesys ir įdomios aranžuotės”, - sakė Eva. Ir iš tikrųjų, lietuviškai popscenai šiuo metu būdingų raudos ir gailesčio temų, “pagardintų” sintetiniais elektronikos garsais, subtiliai išvengta. Dainos sudainuotos bei pateiktos skoningai ir originaliai, o elektroninę sintetiką keičia “kieti” gitarų rifai beveik kiekviename kūrinyje.

Įdomus ir net šiek tiek šokiruojantis Evos albumo viršelis, kuriame dainininkė, dažnai vadinama ugningąja, apsikabinusį... ožį! “Esu neprognozuojama ir man tai patinka. Negaliu paaiškinti daugelio savo poelgių ar sprendimų, ką jau kalbėti apie albumo viršelį. Be abejo, šiokių tokių interpretacijų galima būtų atrasti. Apskritai, visi vyrai, manau, yra panašūs į gyvūnus: vieni į vienus, kiti į kitus”, - juokėsi Eva, bet iš karto suskubo pridurti, jog jokiu būdu nenori įžeisti stipriosios lyties. “Šių žodžių nereikia priimti už gryną pinigą, be to, ar jau taip svarbu, koks viršelis, juk visa, kas geriausia, yra dainos”, - teigė atlikėja.

Antrajame Evos albume “Įsimylėjus tave”, tarp 12 dainų, yra net keturi duetai. “Tai didelis albumo pliusas ir aš labai norėjau, kad duetu įrašytų kūrinių būtų kuo daugiau, tai suteikia daugiau spalvų tiek dainai, tiek ir visam albumui”, - pasakojo dainininkė. Viena iš tokių dainų yra “Saulę pasiekti norėjom”, įrašyta kartu su grupės “Skamp” reperiu Vilium (Willux). “Viskas įvyko spontaniškai: Vilius ėjo pro šalį, o aš paprašiau jo “surepuoti” vienoje iš albumo dainų, nes būtent kūriniui “Saulę pasiekti norėjom”, tai būtų labai tikę. Vilius nė kiek nedvejojo ir sutiko padėti” – sakė daugeliui muzikos stilių atvira dainininkė. Duetas su Evos labai gerbiamu operos dainininku D. Staponkumi irgi gimė spontaniškai jau pačioje albumo įrašų pabaigoje. Dar du duetai – tai dvi tos pačios dainos, kadaise dalyvavusios Eurovizijos konkurse, versijos: angliška “I’ll be there” su Česlovu Gabaliu ir lietuviška “Būsiu ten” su Ryčiu Cicinu.

Naujajame albume taip pat yra ir jau kurį laiką radijo stotyse “besisukanti” Evos perdainuota grupės SEL daina “Kažkur yra šalis”. ”Tai puiki daina ir aš seniai norėjau ją sudainuoti. Naujojoje jos versijoje didelių pakeitimų nėra, nes “originalas” jau savaime buvo geras, todėl svarbiausias mano uždavinys buvo dainos “nesugadinti”, - juokavo Eva.

“Albumu tikrai esu patenkinta – jei atvirai, tai man patinka 80 procentų visko, kas jame įrašyta, o tai, žinant mane, yra labai labai daug”, - šypsojosi dainininkė. Albumo “Įsimylėjus tave” pristatymas įvyks vasario 18 dieną Vilniaus gyvos muzikos klube “Tamsta”, kur be Evos scenoje pasirodys ir daugybė Lietuvos muzikos žvaigždžių.


   

Facebook comments