Naujas „Lemon Joy“ vaizdo klipas – beveik po dešimtmečio pertraukos

Lietuvos popromantikai „Lemon Joy“ pristato savo naują net devynerius metus lauktą vaizdo klipą. Šią savaitę televizijos kanaluose įvyks vaizdo klipo dainai „Viskuo tikiu“ premjera. Šis kūrinys, esantis naujausiame grupės albume „1210“, vasario mėnesį taps ir naujuoju „Lemon Joy“ radijo singlu.

Ankstesnį vaizdo klipą „Lemon Joy“ buvo nufilmavę dar 1998 metais dainai „Tavo draugas“. Didelio dėmesio buvo sulaukęs 1997 metais „Lemon Joy“ su Irma nufilmuotas vaizdo klipas dainai „Balta meilė“. Nors nuo tada grupė išleido albumus „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ bei „REstart“, tačiau vaizdo klipų naujoms dainoms sukurta nebuvo.

Po ilgos pertraukos pasirodantį naują „Lemon Joy“ vaizdo klipą „Viskuo tikiu“ prodiusavo agentūra M.P.3, režisavo ir sumontavo video gamybos studija „Creator“. Vaizdo klipe „Viskuo tikiu“ užfiksuoti koncertiniai grupės pasirodymo vaizdai papildyti naktinio miesto planais ir dviejų žmonių tarpusavio konfliktu.

]„Nufilmuoti vaizdo klipą planavome jau seniai – ketinome tai padaryti kuriam nors iš pirmųjų naujojo albumo singlų, tačiau vėliau filmavimui pasirinkome dainą „Viskuo tikiu“. Tai yra viena agresyvesnių grupės dainų per visą istoriją, todėl nusipelno turėti video versiją“, šypsojosi „Lemon Joy“ lyderis Igoris Kofas.

Praėjusiais metais „Lemon Joy“ sėkmingai sugrįžo į lietuvišką muzikos padangę su naujomis dainomis ir albumu „1210“. Po septynerių metų pertraukos išleidę studijinį savo naujų dainų albumą „Lemon Joy“ laimėjo apdovanojimą už sėkmingiausią sugrįžimą. Albumas „1210“ šiuo metu yra tarp pretendentų geriausio albumo nominacijoje „Radiocentro“ apdovanojimuose.

Naujojo grupės albumo dainos „Pirmosios gėlės (Baltoj tyloj)“, „Ne apie mus (Koks pašėlęs tempas)“, „Ten, kur mylėjau“ ir „Arčiau“ praėjusiais metais tapo populiarios radijo stotyse ir papildė ankstesnių grupės hitų sąrašą. Vienu ryškiausių koncertų grupei per jos dvylikos metų karjerą tapo praėjusių metų pabaigoje įvykęs pasirodymas Vilniuje su vokiečių elektroninės muzikos grandais iš Vokietijos „Camouflage“. Dalis šio koncerto akimirkų būtent ir yra užfiksuotos naujausiame „Lemon Joy“ vaizdo klipe „Viskuo tikiu“.


   

Facebook comments