Naujas Nedos albumas – “Sena nauja pasaka”

Šiuo metu studijoje intensyviai plušanti dainininkė Neda gali kiek lengviau atsikvėpti. Naujojo albumo įrašai beveik baigti. Liko tik keli pataisymai ir svarbiausia – atsirinkti dainas. Per pastaruosius porą metų susikaupė tiek daug naujų kūrinių, kad jie visi tiesiog netilpo į vieną kompaktinę plokštelę. Buvo kilusi mintis išleisti net dvigubą albumą, tačiau dėl laiko stokos šio sumanymo atsisakyta.

Naujasis Nedos albumas vadinsis “Sena nauja pasaka”. Tai tarsi sugrįžimas į 2001-uosius metus, kuomet pasirodė didžiausią pripažinimą atlikėjai atnešęs albumas “Atvirukas” ir jame skambantis superhitas “Pasaka”. Šio ir kitų dviejų („Eilinė diena rojuje”, bei “Akimirka”) albumų iki šios dienos parduota beveik keturiasdešimt tūkst. vienetų. Naujajame albume klausytojai galės rasti ne tik įprastas melodingas Nedos stiliaus dainas. Atlikėja nutarė šiek tiek paeksperimentuoti ir įrašė po vieną Hardrock ir Reggae stiliaus dainą.

“Jos ekspresyvios ir uždegančios. Mano koncertų metu publika tiesiog šėlsta, kai grojame šias dainas”, - džiaugėsi Neda.

Šiuo metu titulinė albumo daina “Sena nauja pasaka” sparčiai populiarėja ir kyla radijo stočių topuose.


   

Facebook comments