Naujas Whitney Houston albumas - jau šiemet

Po šešerių metų pertraukos su originalių dainų albumu šiemet sugrįš Whitney Houston, teigia „BMG“ vadovas Clive‘as Davis‘as.

Kalbėdamas su „Billboard“ žurnalistais kovo 6-ąją dieną Davis‘as pareiškė, jog pavadinimo albumas kol kas neturi, tačiau jau yra sukurtos keturios jo dainos. Dar tiek pat numatyta pabaigti per šį mėnesį.

„Mes mąstome apie šventinį leidimą,“ kalbėjo jis. „Neketiname stengtis prisiderinti prie šių dienų hip-hop‘o radijo rinkos. Žmonės nori tikros Whitney muzikos.“

Kūrinius būsimajam albumui prodiusuoja arba rašo tokie prodiuseriai, kaip will.i.am, Sean‘as Garrett‘as ir Akon‘as, kuris praėjusiais metais „Billboard.com“ teigė: „Balsas toks, kaip visuomet. Nemanau, kad kada nors kas nors iš jos jį galėtų atimti. Kol mes tą balsą sugebėsime įdėti į gerus įrašus, ji visuomet galės būti ten, kur buvo iki pertraukos.“

Pastaraisiais metais Houston kamavo problemos dėl narkotikų ir kitų sveikatos problemų – 2004-aisiais ir 2005-aisiais ji buvo atsidūrusi reabilitacijos klinikose, o vėliau prasidėjo teisiniai ginčai su savo pačios tėvu John‘u Houston‘u, finansinės problemos ir skyrybos su kolega dainininku Bobby Brown‘u.


   

Facebook comments