Naujausiame „The Killers“ kalėdiniame vaizdo klipe sugrįžta kerštauti „blogietis“ Santa Klausas (+ foto, video)

Las Vegaso roko grupė ką tik publikavo savo naujausią vaizdo klipą, kuris iliustruoja jau septintą jų karjeroje kalėdinį singlą. Matę ankstesnius, žiūrovai gali greitai atpažinti muzikantą, dainininką, aktorių ir dar daugybe veiklų užsiimantį Ryan Pardey, kuris pasirodė „The Killers“ 2007-ųjų video „Don’t Shoot Me Santa“ bei apskritai yra gan glaudžiai susijęs su pačia grupe, nes buvo jų turo vadybininku, dėl ko grupės gerbėjai jį vadina Kapitonu (The Captain). „Sawdust“ albume netgi jam yra skirta trumpa daina „Questions with The Captain“. „I Feel it In My Bones“ vaizdo klipe R. Pardey vėl vaidina šypseną keliantį psichopatišką Santa Klausą, kuris sugrįžta, siekdamas keršto. Šis video buvo nufilmuotas lapkričio mėnesį, įterptas į grupės pasaulinio turnė, kuris tuo laiku tęsėsi Didžiojoje Britanijoje, grafiką. Ryan Pardey scenos nufilmuotos jo ir „The Killers“ narių gimtojoje Nevadoje, Las Vegase.

Grupės būgnininkas Ronnie Vannucci teigia, kad šiųmetinę jų „rokeriškesnę“ nei ankstesni kalėdiniai singlai dainą įrašyti buvo nesunku, mat jie turėjo vieną demo, kuris taip ir nepavirto daina, patekusia į „Battle Born“ albumą. Bet, anot Vannucci, tas demo buvo toks neblogas, kad jie nusprendė jį transformuoti į kalėdinę dainą, pridėję tipiškų kalėdiniams kūriniams skirtų elementų bei, žinoma, vėl pasikvietę „Santa Klausą“ įrašyti papildomus vokalus. Dainą prieš porą savaičių sumiksavo Alan Moulder.

Beje, dar šį mėnesį turėtų pasirodyti ir sekantis „The Killers“ vaizdo klipas - „Here with Me“, kurį režisavo vienas žymiausių Holivudo režisierių Tim Burton ir jame vaidins garsi aktorė Winona Ryder.

Siūlome pasižiūrėti naujausią smagų kalėdinį "The Killers" vaizdo klipą (spausti ant "Watch on YouTube"):   

Facebook comments