Naujausias Timbaland'o projektas - merginų grupės "Sugababes" muzika

Repo prodiuseris Timbaland‘as pažadėjo pop muzikos grupei „Sugababes“ prisidėti prie jų skambesio keitimo. Tai jis padarė susipažinęs su merginomis, kai dirbo su Madonna bei Justin‘u Timberlake‘u.

Hito „Apologize“ autorius sutiko merginų grupę, kai prodiusavo naujausią Madonnos kūrinį studijoje Londone. Per pietų pertraukas jis rado laiko ir pasišnekučiuoti su britėmis.

„Sugababes“ žvaigždė Amelle Berrabah itin džiaugėsi galimybe pabendrauti su 37-erių metų prodiuseriu, tačiau nusivylė, nes nepavyko susitikti su pačia hito „Like A Virgin“ atlikėja.

Ji sakė: „Timbaland‘as mumis susidomėjo. Iš tiesų, tai jis jau anksčiau yra domėjęsis galimybe padirbėti su mumis. Su juo ir Justin‘u praleidome nemažai laiko. Priešpiečius ir pietus valgydavome kartu, kai vykdavo pertraukos įrašų metu.“

„Jie buvo puiki kompanija – tikrai linksma. Visgi, iš jų nieko neišpešėme apie Madonną. Jie buvo labai paslaptingi, kalbant apie naująją jos muziką. Žinau, kad ji buvo su jais, tačiau pačios taip ir nepamačiau.“


   

Facebook comments