Naujausių technologijų pagalba grupė "Arcade Fire" naujausiame vaizdo klipe kviečia žmones sugrįžti į vaikystės vietas (+ išbandykite!)

„Arcade Fire“ pristatė naujausią savo vaizdo klipą „We Used To Wait“, pirmą kartą istorijoje suderintą su „Google“ sistema.

Prieš žiūrint šį interaktyvų vaizdo klipą, internautams siūloma įvesti savo vaikystės miesto adresą, o „Google Street View“ programa sukuria pasirinktos vietovės vaizdų rinkinį.

Paties vaizdo klipo pagrindą sudaro po gobtuvu pasislėpusi žmogaus figūra, bėganti tuščiomis miesto gatvėmis. Viso klipo metu „Street View“ ir „Google Earth“ vaizdų pagalba formuojamas prisiminimus skatinantis gimtojo miesto vaizdas.

Naujasis projektas sukurtas naudojant „HTML5“ technologiją ir veikia tik naudojant „Google“ priklausančią „Chrome“ naršyklę.

Siūlome jau dabar išbandyti tikrai dėmesio vertą interaktyvią galimybę ir nusikelti į norimą pasaulio vietą. Norėdami tai padaryti, .

Tiesa, vaizdo klipas pilnai neapima viso pasaulio – programos ribotumas lemia tai, jog didieji Lietuvos miestai Vilnius ir Kaunas nėra atvaizduojami 100 proc. pagal vaizdo klipo kūrėjų fantaziją, todėl tenka tenkintis vaizdu iš paukščio skrydžio.

Visgi, tai puiki proga nemažai po pasaulį keliavusiems žmonėms prisiminti vietas, kuriose teko pabuvoti, bei taip įsijausti į „Arcade Fire“ muziką.

Daina „We Used To Wait“ yra paimta iš hitu numeris vienas tapusio „Arcade Fire“ albumo „The Suburbs“, kuriame vyrauja vaikystės tema.


   

Facebook comments