Naujiems mokslo metams – nauja „Mokinukių“ daina

“Rugsėjo pirmoji - šventė visiems moksleiviams. Tad ir „Mokinukės“, užuot koncertavusios, tokią dieną kartu su savo bendramoksliais džiaugsis šia švente ir dalysis per vasarą patirtais įspūdžiais”, - tvirtino „Mokinukių“ vadovė Laima Lapkauskaitė.

Nors jos telefonas tiesiog kaito nuo pasiūlymų surengti „Mokinukių“ koncertą naujųjų mokslo metų pradžios proga, kolektyvo vadovė tvirtai laikosi savo principo.

Nors rugsėjo pirmąją „Mokinukės“ koncertu ir nepradžiugins gausių savo gerbėjų, tačiau jie neturėtų nusivilti – kaip tik šiomis dienomis radijo stotyse jau grojama nauja grupės daina “Baby”.

Tai jau antrasis radijo singlas iš spalio mėnesį turėsiančio pasirodyti antrojo grupės albumo.

Pirmasis singlas “Žydintys sapnai”sulaukė ypač palankių atsiliepimų.

“Liko įrašyti tik kelias dainas, ir albumas bus baigtas. Naujus kūrinius įrašinėti padeda du prodiuseriai, darbas studijoje sekasi gana lengvai – galbūt todėl, kad merginos ypač atsakingai ruošiasi dainų įrašams. Per repeticijas klausomės labai daug muzikos, vertiname ir analizuojame ją. Merginų muzikinis skonis maždaug panašus, todėl ginčų dėl muzikos stiliaus beveik nekyla”, - būsimojo albumo gimimo detales atskleidė „Mokinukių“ vadovė.

Pasak jos, kol kas dar neapsispręsta, ar šiame albume, kaip ir fantastiškos sėkmės sulaukusioje debiutinėje plokštelėje “Pažadai” (iki šiol jos parduota per 27 tūkst. kopijų), dalyvaus kviestinis svečias.

“Esame įrašę gražią dainelę su krepšininku Tyron‘u Nesby, dabar svarstome – publikuoti ją savo albume ar ne”, - pasakojo L.Lapkauskaitė.


   

Facebook comments