Naujo Amberlife albumo parduota jau 3000 egzempliorių

Amberlife labai patenkintas savo antrojo albumo “In My Life” įvertinimu.

“Turiu kelis draugus, kurie mėgsta rėžti tiesą į akis. Iš jų sulaukiu daugiausia kritikos ir nė lašo įsiteikimo. Labai vertinu jų nuomonę ir išleidęs naują albumą daviau paklausyti, žinodamas, kad po to jie tikrai nenutylės savo pastabų. Iš tiesų, jie pasakė, kad šis albumas - žingsnis į priekį, o tai iš jų lūpų – didžiausias komplimentas”, - džiaugėsi Amberlife.

Albumą “In My Life” palankiai vertina ne tik kritiškieji dainininko draugai, nes per savaitę jo jau parduota 3000 egzempliorių. “Norėčiau dar kartą padėkoti ir didžiausiems savo gerbėjams. Praėjusią savaitę vyko daug albumą pristatančių renginių ir visur mačiau mielus jų veidus. Jie - ypatingi žmonės, nes toks palaikymas dažnai man būna svarbesnis nei jie patys mano”, - prisipažino Amberlife.

Dainininkas pasakojo, kad naujo albumo pristatymo renginiai užsitęs iki pat Naujųjų Metų. “Pernai atsisakiau groti per Naujuosius, nes maniau, kad pirmas albumas “My Way” nebuvo tinkamas šventėms. Jame atsispindėjo sunkiausi mano išgyvenimai. Naujas albumas “In My Life” savotiškai atspindi praėjusius mano gyvenimo metus. Per juos buvo ir kartaus nusivylimo, bet ir daug teigiamų bei linksmų dalykų”, - sakė Amberlife.

Dainininkas jau dabar žino, kad Naujųjų Metų naktį turės du koncertus. “Visų muzikantų šventės slenka darbe, aš to dar nepatyriau ir šie Naujieji bus pirmas krikštas”, - šypsojosi dainininkas.

Šią savaitę Amberlife pasirodo LRT laidoje “Lietuvos dainų dešimtukas”.


   

Facebook comments