Naujuosius metus „KeyMono“ pradeda bendru darbu su DJ Evermean (+ audio)

Naujuosius drakono metus grupė „KeyMono“ (eks „BrassBastardz“) pasitinka ne tik trejomis nominacijomis „M.A.M.A.“ muzikos apdovanojimuose, koncertais Vilniuje ir Kaune, trečio albumo įrašinėjimo darbais, bet ir nauju dainos remiksu. Jau šią savaitę grupės gerbėjų ausis pasieks naujas dainos „Everything“ remiksas.

„Everything“ dainą miksavo kylanti šokių muzikos verslo žvaigždė iš Londono – DJ Evermean, kurio tikrasis vardas Luke Meads. DJ Evermean dažnai pasirodo garsiausiuose Didžiosios Britanijos sostinės klubuose su tokiais atlikėjais kaip DJ Vadim, Howie B ir Roots Manuva. Šiuo metu jis kuria remiksus visame pasaulyje gerai žinomam atlikėjui MJ Cole ir visai neseniai išleido pirmąjį savo mini albumą (angl. „Extended play“) su „Meltdown Records“.

„Praėjusiais metais koncertavome Londone esančiame klube „Queen of Hoxton“. Ten netikėtai ir susipažinome su Luke. Susidomėjęs mūsų kūryba, jis pasiūlė sujungti jėgas bei sukurti kažką naujo ir įdomaus,“ – apie bendrą darbą su DJ Evermean pasakoja „KeyMono“ nariai.

Kolektyvas šiuo metu intensyviai dirba ir įrašinėja trečiąjį albumą, kuris turėtų pasirodyti pirmoje šių metų pusėje ir bus pristatytas kartu su DJ Evermean. „KeyMono“ savo gerbėjus artimiausiu metu taip pat žada pradžiuginti ir visiškai nauja daina. Tikimasi, jog klausytojų ausis naujausias kūrinys pasieks jau vasario mėnesį.

„Nors praėjusieji metai mums buvo itin sėkmingi ir kupini permainų, šiemet tikimės nemažiau iššūkių. Daug dirbame, bet stengiamės skirti didelį dėmesį ir savo klausytojams. Grįžome į Lietuvą tam, kad su jais susitiktume,“ – teigia muzikantai.

Artimiausi „KeyMono“ koncertai vyks muzikos klube „Tamsta“ Vilniuje, sausio 13 d., 21.30 val., ir bare „Yzy“ - Kaune, sausio 27 d., 20.00 val. Grupės nariai kaip visada žada surengti staigmenų kupinus pasirodymus.   

Facebook comments