N.E.R.D. su naujuoju albumu parodys dar neatskleistas savo puses

Alternatyviojo repo grupė N.E.R.D. (No One Ever Really Dies), kurią sudaro reperis Shae ir The Neptunes nariai Pharrell Williams ir Chad Hugo, ruošiasi išleisti antrąjį savo albumą "Fly Or Die", kuris seks po 2002-ųjų debiuto "In Search Of...". Albumas buvo įrašinėjamas keliose vietose: Los Andžele, Niujorke ir grupės narių gimtajame Virginia Beach'o mieste, Virdžinijos valstijoje. Trijulė nusprendė savo albume nebesinaudoti backing'o grupės Spymob pagalba ir naudoti tik savo muzikinę produkciją, tik savo instrumentus.

"Mes visada grojome tik savais instrumentais, bet, prieš užbaigdami kūrinį, pakoreguodavome šiek tiek su programomis," sakė Hugo. "Dabar mes nusprendėme pasiimti tuos pačius instrumentus, jais groti, ir palikti viską taip, kaip išeis. Manau, tai bus daug sąžiningiau ir nuoširdžiau klausytojų atžvilgiu. Mes atskleisime kolkas dar neparodytą savo kūrybos pusę."

Naujasis albumas bus smarkiai įtakotas daugybės muzikinių stilių, tarp kurių classic rock, Hip-Hop, old school funk ir new wave.

"Mes daug ko išmokome iš paskutiniojo darbo, kuriame daug eksperimentavome," pridūrė Hugo. "Tikiuosi, naujasis darbas pasirodys daug brandesnis."

"Fly Or Die" bus išleistas kovo 23d.


   

Facebook comments