„Nine Inch Nails“ lyderis kuria muziką filmui apie Facebook

Trentas Reznoras, grupių „Nine Inch Nails“ ir „How to Destroy Angels“ lyderis, kartu su Atticusu Rossu kuria garso takelį filmui „The Social Network“, pasakojančiu Facebook įkūrimo istoriją. Jį kuria režisierius Davidas Fincheris, labiausiai žinomas dėl filmų „Kovos Klubas“ (Fight Club), „Septyni“ (Se7en) ir „Keista Bendžamino Batono istorija“ (The Curious Case of Benjamin Button).

„Aš norėjau šiek tiek pailsėti po gastrolių, kurios baigėsi praėjusį rudenį, ir praleisti šiuos metus eksperimentuodamas bei ieškodamas to, kas galėtų tapti „How to Destroy Angels“ ir naujuoju „Nine Inch Nails“ skambesiu. Tačiau šis planas ne visai pavyko. D. Fincheris pradėjo klausinėti, ar aš norėčiau sukurti muziką jo naujam filmui“, − oficialioje „Nine Inch Nails“ interneto svetainėje rašo muzikantas.

„Aš visad mėgau Davido darbus, tačiau, kalbant nuoširdžiai, stebėjausi, kas galėjo paskatinti jį kurti būtent tokią istoriją. Tačiau vos tik perskaičiau scenarijų ir supratau, ką jis siekia parodyti, aš pasakiau savo suplanuotam laisvam laikui „sudie“. Aticusas Rossas (A. Rossas yra vienas iš „How to Destroy Angels“ narių) ir aš kūrėme kartu, todėl aš paklausiau jo, galbūt jis norėtų prisidėti. Prabėgus keliems mėnesiams, aš džiaugiuosi galėdamas jums pranešti, jog mes jau artėjame prie norimo rezultato ir aš esu labai patenkintas. Davido meistriškumas įkvepia, visas kūrybos procesas yra viliojantis ir tikrai malonus“, − teigia T. Reznoras.

„Šiuo metu, jau beveik sukūrę visą muziką filmui, mes su Atticusu laukiame naujos fazės − paversti didžiulį kiekį muzikos, kurią parašėme dirbdami šiam projektui, į vieną ar du pasitenkinimą teikiančius įrašus“.

„Kalbant apie filmą...jis tikrai velniškai geras. Ir tamsus!“

„The Social Network“ premjera JAV kino teatruose numatoma 2010 spalio pirmąją. Seaną Parkerį, vieną iš Facebook įkūrėjų, jame vaidins Justinas Timberlake‘as.


   

Facebook comments