Noel'is Gallagher'is į šuns dienas išdėjo savo gimtinę Angliją

Duodamas interviu vienai Olandijos televizijos stočiai, „Oasis“ narys Noel‘is Gallagher‘is pavadino Angliją „suknista atmatų duobe“.

Mančesteryje gimęs Gallagher‘is pareiškė, kad Didžiojoje Britanijoje jį laiko tik šios šalies muzikos scena, o viskas, ko jis pasiilgsta gastrolių metu, yra jo draugė Sara McDonald ir atlikėjo vaikas.

„Pasiilgstu futbolo rungtynių, pasiilgstu padoraus puodelio arbatos. Ir tai turbūt viskas, be to aš daugiau nieko nepasiilgstu,“ pridėjo jis.

„Žinote, Anglija nėra tokia suknistai puiki, kaip sako visi iš eilės. Jei atvirai, gyventi Anglijoje yra suknista atmatų duobė. Na, pažiūrėkit į ją, suknistas sąvartynas!“

Tame pačiame interviu Gallagher‘is teigė, kad Anglijos žmonių romantiškumas – taip pat nieko bendra su tiesa neturintis teiginys.

„Londonas yra suknistas sąvartynas. Jis pilnas nusikaltimų, pilnas suknistų turistų. Tai kamščiai, tai teršalai. Jei atvirai, net pats nežinau, kodėl ten gyvenu.“

Šiemet Gallagher‘is jau yra kalbėjęs apie dažnus šalyje užpuolimus peiliais – tuomet jis išreiškė baimę dėl savo šeimos saugumo.

Tuo tarpu vakar „Oasis“ atliko pirmą savo koncertą po Noel‘io patirtos traumos – ant scenos jie užlipo Liverpulyje.


   

Facebook comments