Nojus dainą „Kalnuose“ perdainavo su naujos kartos atlikėju Kazimieru Likša

Savaitgalį gimtajame Alytuje ir Kaune koncertuosiantis Darius Mileris – Nojus kartu su Kazimieru Likša iš grupės „Karma“ neseniai Dubline iš naujo įrašė dainą „Kalnuose“ iš solinio albumo „Saugok“, kuris buvo išleistas lygiai prieš 10 metų.

„Su Kazimieru dažnai šią dainą grojam koncertuose, todėl sumaniau šį kūrinį kartu įrašyti iš naujo ir tokiu būdu atšvęsti man itin brangaus albumo „Saugok“ dešimtmetį. Juk tai taip simboliška, kai nauja karta prikelia seną dainą naujam gyvenimui, suteikdama kitokį skambesį“, – sako Nojus.

2002 metais sukurta, įrašyta ir pirmą kartą išleista daina kalba apie dviejų žmonių vidinį pasaulį, apie ieškojimus, atradimus ir praradimus. Naujai aranžuotoje dainos versijoje skamba besikeičiančios akustinių gitarų melodijos, charakteringi atlikėjų balsai kuria naują dainos motyvą, parodantį skirtingą žmonių santykį su išoriniu pasauliu.

„Prieš dešimt metų išleistas albumas „Saugok“ buvo grupės „Airija“ etapo pabaiga ir solinės muzikinės veiklos pradžia. Į jį pateko dainos „Saugok“ ir „Man jau gana“, kurias dar grojome su „Airija“, bet nespėjome kartu įrašyti. Albume yra ir gimtajam Alytui skirta daina „Paukštis“, ir šiemet pavasarį netikėtai koncertuose atgimusi „Ramiai ramiai“. Simboliška, kad daina „Kalnuose“ albume yra paskutinė – tarsi nujaučiau, kad po 10 metų ji bus įrašyta vėl“, – šypsosi Nojus.   

Facebook comments