Nuo pirmadienio bus galima įsigyti bilietus į Katie Melua koncertą

Jau nuo pirmadienio, rugpjūčio 25 dienos, bus galima įsigyti bilietus į Katie Melua koncertą kuris vyks Vilniuje, „Utenos pramogų arenoje“ spalio 13 d. Koncertą galės išvysti tik 3 tūkst. Katie gerbėjų.

Koncerto organizatorių teigimu, toks ribotas žiūrovų skaičius pasirinktas siekiant užtikrinti geriausią matomumą ir galimybes žiūrovams patogiai stebėti koncertą ir klausytis melodingos muzikos. Parteryje taip pat bus įrengtos sėdimos vietos, stovimų vietų koncerte nenumatoma. Bilietai į šį koncertą kainuos nuo 100 iki 240 litų.

Su garsiąja Norah Jones lyginama iš Gruzijos kilusi Katie Melua – tikra žvaigždė ne tik Anglijoje, kurioje gyvena nuo vaikystės, bet ir visoje Europoje, JAV ir net Pietų Afrikoje. Pastaruoju metu Katie pristato savo trečiąjį albumą „Pictures“, kurio dainas atliks ir koncerte Vilniuje.

Katie Melua gerbėjų ir kritikų mėgstama ne tik dėl lengvos, melodingos pop muzikos, lengvai pagardintos džiazo ir bliuzo prieskoniais, bet ir dėl unikalaus, skaidraus ir švelnaus balso. Paprasti, tačiau žaismingi Katie dainų žodžiai – dar viena priežastis, dėl kurios ją dievina gerbėjai, koncertuose dainuojantys drauge su mylima atlikėja.

Būtent tokią Katie Melua atpažins jos gerbėjai klausydami ir trečiojo jos albumo „Pictures“. „Su šiuo albumu Katie išskleidė savo sparnus. Klausydami jo dainų Katie gerbėjai įvertins ir brangins kiekvieną minutę“, – liaupsina jos kūrybą užsienio spauda.

Gruzijoje gimusi Katie Melua šiuo metu, deja, rūpinasi ne tik savo muzikinės karjeros reikalais. Ji išgyvena dėl karinio konflikto gimtojoje šalyje, kurioje vieši jos mama ir brolis bei gyvena nemažai giminaičių. Katie šeimos nariai vis dar negali išvykti iš neramumų apimtos šalies, o ji pati neribotam laikui turi atidėti viešnagę į savo gimtinę. „Prieš keliolika dienų aš jaučiausi saugi, laiminga ir nekantriai laukianti apsilankymo Gruzijoje vasaros šventėms. Dabar esu sutrikusi ir nebežinau, kaip jaustis. Tačiau žinau viena – netgi kai neramumai Gruzijoje baigsis ir situacija aprims, man bei milijonams žmonių, iki šiol gyvenusių šioje taikingoje šalyje, saugumo jausmas niekada nebebus savaime suprantamas“, – sako Katie.

Bilietus į vienintelį Katie Melua koncertą Vilniuje nuo rugpjūčio 25 dienos, 10 val. visose BILIETAI LT kasose ir internetu www.bilietai.lt. Koncertą organizuoja Rytų ir Vidurio Europoje pirmaujanti koncertinė agentūra „Makroconcert“.


   

Facebook comments