Nuteistosios besiklausydamos Swajaus dainų braukė ašaras

Panevėžietis atlikėjas Swajus šią savaitę su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis – šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais – nutarė pasveikinti Panevėžio Pataisos namų gyventojas.

„Su kolegomis pasvarstėme, kad artėjant šventėms reikėtų kažkaip pradžiuginti ir nuteistąsias moteris. Juk Pataisos namuose bausmę atliekančios moterys - tokios pačios Lietuvos gyventojos kaip ir mes. Joms reikia dėmesio“, - sakė Swajus.

Atlikėjas gausiai į salę susirinkusioms moterims padovanojo akustinį koncertą. „Prieš pasirodymą labai jaudinausi. Juk koncertuoti reikėjo ne paprastoje scenoje, o Pataisos namuose. Nuteistosioms atlikau ne tik savo kūrybos dainas, bet ir žinomų Lietuvos atlikėjų kūrinius. Buvo keista žiūrėti, kad man dainuojant, dauguma moterų braukė ašaras“, - pasakojo atlikėjas.

Po koncerto atlikėjas bendravo su nuteistosiomis, fotografavosi. „Manau, kad šis mano pasirodymas Pataisos namuose tikrai ne paskutinis. Džiugu, kad dauguma moterų, su kuriomis teko bendrauti, gailisi dėl padarytų nusikaltimų. Supratau, kad joms trūksta šilumos ir dėmesio, - teigė Swajus,- tad visų artėjančių švenčių proga norėčiau visiem palinkėti nepamiršti tų, kurie yra šalia mūsų ir skirti dėmesio ne tik sau, bet ir artimiesiems. Juk Kalėdos yra šilumos ir santarvės šventė.”


   

Facebook comments