Oficialu: "OutKast" atsikurs "Coachella" festivalyje (+ kitų ten dalyvausiančių grupių sąrašas)

Apie hito "Hey Ya!" atlikėjus "OutKast" nuo 2007-ųjų nieko nebuvo girdėti – funk/hip hopo duetas buvo paskelbęs apie bendros veiklos pertrauką. Abu jo nariai – André Benjamin, kuris geriau žinomas kaip André 3000, ir Big Boi besivadinantis Antwan Patton – kibo į savo solines karjeras.

Tačiau ką tik duetas paskelbė apie savo sugrįžimą – jis įvyks ne kur kitur, o balandžio mėnesį du savaitgalius iš eilės Indio, Kalifornijoje vyksiančiame festivalyje "Coachella Valley Music and Arts Festival", žinomam tiesiog kaip "Coachella". Beje, šiemet taip pat sukanka 20 metų, kai išėjo debiutinis "OutKast" albumas "Southernplayalisticadillacmuzik".

Šiandien (sausio 9 d.) "Coachella" festivalio organizatoriai publikavo ir pilną kitų jame dalyvausiančių muzikos žvaigždžių sąrašą. Be "OutKast", festivalio scenoje taip pat gros "Arcade Fire", "Pet Shop Boys", "Muse", "Motorhead", "Queens of the Stone Age", "White Lies", Skrillex, Lorde, "MGMT", Beck, Calvin Harris, "Beady Eye", Lana del Rey, Nas, Fatboy Slim, Pharrell Williams, "The 1975", "Foster the People", Ellie Goulding, "HAIM", "AFI", "Bonobo", "The Knife", Bryan Ferry, "Empire of the Sun" ir dar kelios dešimtys daugiau ar mažiau žinomų atlikėjų.   

Facebook comments