Oficialu: "Smashing Pumpkins" sugrįžta

Pasitvirtina jau vasarį muzikos užkulisiuose pasklidę gandai – moderniojo roko veteranai, grupė „Smashing Pumpkins“ rašo naujas dainas albumui, kuris taps pirmuoju nuo 2000-ųjų metų. Žinutėje, kurią Billy Corgan‘o vadovaujama grupė išplatino savo interneto svetainėje, jie teigia, kad dainų įrašai prasidės jau vasarą, tačiau nieko konkretaus apie albumo pasirodymo datą nepraneša.

Kol kas taip pat nėra aišku ir tai, ar Corgan‘as bei „Smashing Pumpkins“ būgnininkas Jimmy Chamberlin‘as dirba su kuriais nors kitais muzikantais. „Kol Billy turi Jimmy, jis gali sukurti tkrą „Pumpkins“ įrašą, tuo net neabejoju,“ anksčiau žurnalui „Billboard“ kalbėjo buvusi grupės boso gitaristė Melissa Auf Der Maur. Ji teigė į jokius sugrįžimo planus nebuvusi įtraukta, tačiau pripažino, kad „jos paslaugos atlikti mėgstamas dainas visuomet yra atviros“.

Corgan‘as apstulbino savo gerbėjus, kai praėjusių metų birželį leidiniuose „Chicago Tribune“ bei „Sun-Times“ pilno puslapio reklamose pareiškė, jog ketina „atnaujinti“ ir „atgaivinti“ „Smashing Pumpkins“, piktai išsiskyrusius dar 2000-aisiais. 2004-aisiais jis nutraukė tylą apie grupės išsiskyrimą, kai pareiškė, jog gitaristas James‘as Iha ir bosistas D'Arcy Wretzky atitrūko nuo siekių, kuriuos pats jis įvardino, kaip „savo gyvenimo esmę.. svajonė, kuria vis dar tikiu“.

„Apie staigmeną, kurią jums ruošiu, bus pranešta pakankamai greitai,“ teigiama pranešime. „Laikykite savo arklius. Visgi, geriausi dalykai galiausiai atitenka tiems, kurie laukia... Argi jums nepatinka ta gundanti nežinomybė?“


   

Facebook comments