Outlawz dar nepasirašė sutarties su "Cash Money Records"

Outlawz gerbėjai šiomis dienomis nesustoja kalbėję apie grupės kontraktą su "Cash Money Records" kompanija. Amžini Tupac'o Shakur'o bičiuliai po legendinio reperio mirties įkūrė nuosavą leiblą "Outlaw Records" ir savarankiškai išleido du sėkmingus albumus, tačiau tik tokia kompanija kaip "Cash Money" gali pasiūlyti grupei deramą kokybę ir reklamą. Visgi, pasak grupės nario E.D.I., sutartis dar nėra sudaryta ir gerbėjai kaip visada užbėgo įvykiams už akių.

"Iš tiesų šis reikalas išaiškėjo per anksti," sakė E.D.I. birželio 8-ąją. "Manęs klausinėja to paties visi, ką besutikčiau, bet aš negaliu užtikrinti, kad sutartis bus pasirašyta, nes mes dar tik kalbamės ir nieko oficialaus neįvyko. Kažkas iš mūsų atstovų išplatino žinią, kad mes jau tapome "Cash Money" nariais, todėl apie tai nuolat kalbama net radijuje. Žmonės klaidinami, mes dar tik ruošiamės tvarkyti dokumentus."

Oficialioje Outlawz internetinėje svetainėje www.outlawrecordz.com kasdien besirenkantys gerbėjai dabar diskutuoja, kaip reikėtų vertinti tokį mylimos grupės žingsnį. Daugelis mano, kad kontraktas bus labai naudingas.

"Aš galiu tik pasveikinti juos su tokia sėkme ir, patikėkite, būsiu pirmas eilėje, kai jie išleis naują albumą," rašė Outlawz gerbėjas Paradox. "Tiesiog džiaugiuosi už juos. Outlawz nėra besmegenių grupė, kuri nežino, ką daryti su pinigais, todėl mūsų laukia daug puikių įrašų."

Outlawz narys Kastro, kalbėdamas apie būsimą kontraktą, patikino, kad grupė, nepaisant persikėlimo į komercinį leiblą, nekeis savo thug/gangsta repo stiliaus ir toliau savo kūryboje palaikys Tupac'o Shakur'o dvasią gyvą. Turbūt grupės gerbėjų alkis gali būti numalšintas tik sutarties sudarymo atveju, nes Outlawz neišleido albumo nuo 2001-ųjų, o dabar atsirado galimybė ne tik išleisti naują diską, bet ir filmuoti kokybiškus vaizdo klipus bei dirbti su profesionaliais prodiuseriais. Naujas Outlawz albumas "Ghetto Gospel" planuojamas išleisti vėliau šiais metais.


   

Facebook comments