P. Doherty planuoja parduoti Kate Moss ir Amy Winehouse rūkytų cigarečių nuorūkas

Pete'as Doherty atskleidė, jog planuoja parduoti rokenrolo įžymybes nuo Camdeno tiesiog nuo prekystalio. Tai - Kate Moss bei Amy Winehouse rūkytų cigarečių nuorūkos.

„The Babyshambles“ lyderis atskleidė savo planą interviu NME, kurį galima rasti naujausiame žurnalo numeryje. Kalbėdamas apie savo pinigų schemą, Doherty teigė: „Turiu cigarečių, priklausiusių Kate Moss, Bobby Gillespie bei Amy Winehouse, nuorūkas taip pat Kalėdinio popieriaus, kurį Steve‘as Ogrizovičius (buvęs „Coventry City“ vartininkas) siuntė vaikinui iš „Black Sabbath“. Iš esmės, visokiausio šūdo“.

Taip pat interviu Doherty atsakė į klausimus apie naujausią, šį rugsėjį išleidžiamą „Babyshambles“ albumą“: „Tai - stiprus įrašas. Prie jo labai prisidėjo Stephen'as Street'as. Vienoje iš dainų pasirodys ir kviestinis svečias. Kol kas neatskleisiu, kas jis, bet jums tai patiks.“

Anksčiau šį mėnesį „Babyshambles“ atskleidė turo Jungtinėje Karalystėje detales. Pete‘as Doherty, kartu su kitais grupės nariais, savo pasirodymų maratoną pradės rugsėjį ir tęs visą spalį. Turas prasidės rugsėjo ketvirtąją Glazge, vėliau „Babyshambles“ aplankys Niukastlą, Leedsą, Mančesterį, Liverpulį, Lincolną, Bristolį, Oksfordą, Cardiffą ir Norvičą. Spalį grupė tęs pasirodymus Šefilde, Hatfielde, Leamingtone, Birmingame, Leičesteryje ir Kembridže.   

Facebook comments