Paaiškėjo, kas „apšildys“ „Rhye“ koncertą

Jau šį trečiadienį Lietuvoje pirmą kartą lankysis vieną geriausių albumų „Woman” 2013 metais išleidusi grupė iš Los Andželo „Rhye“. Jų lyderis ir vokalistas kanadietis Michael Milosh nusprendė, kad „Rhye“ pasirodymą menų fabrike „Loftas“ „apšildys“ lietuvaičiai „Golden Parazyth“. Devintus karjeros metus skaičiuojantis Giedriaus Širkos ir Aurimo Vilkišiaus duetas dar kartą atkreipė tarptautinės vadybos dėmesį ir turės progą gyvai atskleisti kitą romantiškąją savo pusę.

„Labai džiaugiuosi, jog „Rhye“ į Lietuvą atvyksta pačiu laiku. Tai vienas laukiamiausių mano šios vasaros koncertų. Visiška meilės muzika! Neįtikėtini Milosh'o vokaliniai sugebėjimai ir puikus grupės skambesys tik sustiprina tuos romantiškus jausmus, kurie užplūsta jų beklausant. Džiugu, kad dar kartą mus įvertino! Esame paruošę specialią programą šiam pasirodymui, kuris tikrai bus kitoks nei įprasta. Juk mes taip pat dideli romantikai. Laukiam susitikimo su Milosh'u ir dar kartą raginam visus ateiti“, – tvirtina „Golden Parazyth“ vokalistas Giedrius Širka.

„Golden Parazyth“ šių dienų džiaugsmai – pažintis su savita fotografe ir netradicinių akimirkų kūrėja Monika Penkūku. Sparčiai populiarėjanti mergina iškart perprato dueto norus, pasiūlė pageidaujamą estetiką bei spėjo įamžinti keletą ypatingų „Golden Parazyth“ nuotraukų.

Duetas ir šią vasarą sėkmingai šokdino svarbiausių vasaros festivalių ir terasų lankytojus bei daug laiko praleido įrašų studijoje. Nieko nuostabaus, nes kitas „Golden Parazyth“ leidinys ir naujos muzikos porcija planuojami šį rudenį. Kaip jau buvo skelbta anksčiau, „Golden Parazyth“ rugpjūčio 28 d. taip pat pasirodys „Loftas Fest“ pagrindinėje scenoje.

„Golden Parazyth“ tikrai gali didžiuotis solidžiu užsienio atlikėjų, kuriuos „apšildė“ Lietuvoje, sąrašu. Jame – tokie vardai, kaip Lana Del Ray, „Hurts“, Nicolas Jaar, „Underworld“, „GusGus“, „We Have Band“, „FM Belfast“ ir „Touch & Go“.

Įdomus sutapimas – „Golden Parazyth“ apšildys koncertų agentūros „8 Days A Week” pristatomą atlikėją jau antrą kartą. Praėjusių metų pabaigoje „Golden Parazyth“ dalinosi viena scena su leidyklos „4AD” pasididžiavimu ir britų talentu Sohn, kurio pasirodymas žymėjo minėtos koncertų agentūros debiutą.

Viešnagę Lietuvoje „Rhye“ pradės tiesioginiame LRT televizijos eteryje

Pirmieji „Rhye“ muziką ir nepakartojamą vokalisto Milosh'o balsą išgirs tie, kurie ankstų trečiadienio rytą įsijungs televizorius. Patvirtinta, kad grupės nariai apsilankys LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva” ir savo kūrybą gyvai pristatys tiesioginiame eteryje. Belieka tik spėlioti kurį savo kūrinį akustiškai nuspręs atlikti grupės nariai. Tiesioginio eterio metu grupės gerbėjai Lietuvoje turės galimybę laimėti „Rhye“ vinilinę plokštelę ir Lietuvoje puikiai sutiktą albumą „Woman“.

„Rhye“ pasirodymas Vilniuje įvyks rugpjūčio 19-osios vakarą menų fabrike „Loftas“. Tai bus pirmasis ir kol kas vienintelis „Rhye“ pasirodymas Baltijos šalyse. „Rhye“ į Vilnių atvyks koncerto išvakarėse ir laisvą vakarą skirs poilsiui. Tad tikėtina, kad grupės narius antradienio vakarą galėsite sutikti Vilniaus senamiestyje. Šiame koncertų ture Milosh'ą lydi dar penki profesionalūs instrumentalistai ir visi jie pasirodys menų fabriko „Loftas“ scenoje. Po koncerto Vilniuje muzikantų komanda išvyks į Kiolną, kur „Rhye“ laukia „c/o pop“ festivalio pagrindinė scena. Vien tik rugpjūtį Europoje „Rhye“ surengs dar 7 pasirodymus, dalis jų jau išparduoti.

Akivaizdu – „Rhye“ gerbėjų Lietuvoje yra daugiau nei gali tilpti menų fabrike „Loftas“. Renginio organizatoriai koncertų agentūra „8 Days A Week” kreipiasi į visas romantiškas sielas ir kviečia pasirūpinti bilietais iš anksto. Paskutiniais bilietais į intymų ir svajingą „Rhye“ pasirodymą Vilniuje prekiauja „Bilietų pasaulis“.


   

Facebook comments