Paaiškėjo M.A.M.A 2016 Raudonojo kilimo vedėjų pora: bus įdomu!

Puošniausiuose vakarėliuose visuomet labai laukiama stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir rinkodaros specialistas Saugirdas Vaitulionis sausio 27 dieną vyksiančiuose Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A 2016 atliks ypatingą misiją. Šįkart jie bus ne didžiųjų iškilmių svečiai, o Raudonojo kilimo ceremonijos vedėjai.

Šeštąjį kartą rengiamų M.A.M.A iškilmių organizatoriai jau įpratino svečius ypatingai šventiškai pasipuošti. Todėl apdovanojimų Raudonasis kilimas – nemažiau svarbus, nei pats renginys, o kai kuriems svečiams netgi svarbesnis, nes šioje erdvėje galima pelnyti maksimalų žiniasklaidos dėmesį.

„Jokia paslaptis, kad per M.A.M.A apdovanojimus paprastai geriausiai atrodau aš. Pasižiūrėkime kartu, kam šį kartą pavyks mane nurungti“, – kvatoja Agnė.
„Vieną neoficialų M.A.M.A apdovanojimą aš jau laimėjau – geriausios kompanijos! Aš nežinau, ar galėtų būti geresnė kompanija už Agnę. Ant raudonojo kilimo – su didžiausia šio pasaulio ikona! Tai, būkime atviri, aš pats sau pavydžiu“, – juokiasi Saugirdas.

Visuomet daug kalbų sukeliantis duetas šįkart kalbins kitus svečius, pramogų pasaulio įžymybes. Kadangi daugumą jų Agnė ir Saugirdas pažįsta asmeniškai ir žino apie juos daugiau nei bet kas kitas, nėra abejonių, kad jų vedama transliacija nuo Raudonojo kilimo bus ypač įdomi.

Žvaigždžių pasitikimo ceremonijoje ant Raudonojo kilimo, kurią tiesiogiai transliuos tv3.lt, dirbs ir dar viena žinoma pora, tačiau kol kas rengėjai jų pavardžių neatskleidžia.
Šių metų M.A.M.A naujiena – specialūs VIP bilietai, kurie suteikia galimybę juos įsigijusiems žmonėms ne tik stebėti renginį prie apvalių stalelių salėje, bet ir atsidurti ten, kur lig šiol patekdavo tik apdovanojimų nominantai ir kviestinės garsenybės: VIP bilietus turintieji taip pat bus laukiami Raudono kilimo teritorijoje ir po apdovanojimų vyksiančiose dūzgėse „Olympic Casino Donelaitis“.

Šiandien internete jau pasirodė filmukas, kuriame A. Jagelavičiūtė ir S. Vaitulionis patys apžiūri Kauno „Žalgirio“ areną ir kartu su Asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininku Martynu Tyla aiškinasi, kaip šiais metais viskas vyks, kur iškils prestižinių statulėlių teikimo bei muzikinės programos scenos, ir kur bursis ryškiausios šou verslo žvaigždės:


   

Facebook comments