Pagarbą savaitgalį mirusiam Clarence'ui Clemons'ui atiduoda garsiausios muzikos žvaigždės

Visa eilė garsiausių pasaulio muzikantų išreiškė pagarbą birželio 18-ąją dieną mirusiam grupės „E Street Band“ saksofonistui Clarence‘ui Clemons‘ui.

Ilgametis Bruce‘o Springsteen‘o muzikinis partneris ligoninėje atsidūrė prieš savaitę, kuomet savo namuose Floridoje patyrė insultą. Vėliau dėl komplikacijų muzikanto gyvybė užgeso.

Praėjusį vakarą Anaheimo „Angel“ stadione koncertavę „U2“ Clemons‘ą pagerbė vokalisto Bono kalba, po kurios sekė specialiai jam atliktas kūrinys „Moment Of Surrender“.

„Noriu, kad pagalvotumėte apie Bruce‘ą Springsteen‘ą ir „E Street Band“. Noriu, kad pagalvotumėte apie Clarence‘ą Clemons‘ą. Šis žmogus nešė muziką į priekį, o muzika nešė jį iki paskutiniosios dienos,“ sako Bono.

„Coldplay“ pavadino Clemons‘ą savo „mėgstamiausių saksofonistu“ – tą jie padarė trumpame pareiškime oficialioje svetainėje „Coldplay.com“, kur taip pat įdėjo Bruce‘o Springsteen‘o ir „E Street Band“ kūrinio „Jungleland“ vaizdo įrašą.

Savo pagarbą mirusiam muzikantui išreiškė ir daugiau garsių atlikėjų – tarp jų buvo ir Bryan‘as Adams‘as, apibūdinęs Clemons‘ą kaip „vieną iš geriausių roko saksofonistų“, ir „Public Enemy“ narys Chuck D, trumpai parašęs „RIP Big Clarence“.

Slash‘o teigimu, Clemons‘as „buvo vienas iš puikiausių muzikantų / žmonių muzikos versle“, liūdesį dėl jo mirties išreiškė ir „The Joy Formidable“ bei „The Fray“ nariai.

Netrukus po Clemons‘o mirties oficialioje interneto svetainėje žinutę išplatino ir pats Bruce‘as Springsteen‘as, kuris teigė netekęs „nuostabaus draugo“.

„Clarence‘as nugyveno nuostabų gyvenimą. Savyje jis nešiojosi meilę žmonėms, kurie dėl to jį taip pat mylėjo. Jis sukūrė nuostabią ir didelę šeimą. Jis mylėjo saksofoną, mylėjo mūsų gerbėjus ir kiekvieną kartą užlipdamas ant scenos atiduodavo tai, ką turėjo geriausio,“ sakė dainininkas.

"U2" atiduoda pagarbą C. Clemons'ui   

Facebook comments