Parduotas pirmasis tūkstantis bilietų į „The Prodigy“ koncertą

Prekyba bilietais į vienos garsiausių ir skandalingiausių Europos grupių „The Prodigy“ koncertą Vilniuje prasidėjo labai aktyviai. Vien per pirmąją prekybos valandą buvo parduota ir rezervuota arti 500 bilietų, iš viso per pirmąją dieną nupirkta ir rezervuota per 1000 bilietų.

Nepaisant to, kad pirmieji pranešimai apie šį koncertą kol kas pasirodė tik interneto portaluose, o aktyvi reklamos kampanija dar nepradėta, tai nesutrukdė įspūdingam bilietų prekybos startui į vienintelį „The Prodigy“ koncertą Baltijos šalyse, kuris balandžio 5 dieną vyks Vilniuje, „Siemens“ arenoje.

Koncertą organizuojančios viešosios įstaigos „Šou lyga“ vadovo Remigijaus Knabiko teigimu, toks aktyvus prekybos startas rodo, kad grupės „The Prodigy“ Lietuvoje yra laukiama entuziastingai. „Didelis susidomėjimas šiuo koncertu taip pat pastebimas ir kaimyninėje Latvijoje. Tikimės artimiausiomis savaitėmis pradėti bilietų platinimą ir ten“, - sakė Remigijus Knabikas.

Per pirmąją dieną buvo išgraibstyti visi 60 litų kainavę bilietai. Šiuo metu bilietai į „The Prodigy“ koncertą kainuoja 80 litų (planuojama, kad kitą savaitę bilietai kainuos nuo 100 Lt). Ištikimiausi grupės gerbėjai už 150 litų gali įsigyti bilietus į fanų zoną, kuri bus įrengta arčiausiai scenos. Bilietus į „The Prodigy“ koncertą platina „Tiketos“ (www.tiketa.lt) kasos. Informacinis „Tiketos“ telefonas – 1653 (2Lt/min.).


   

Facebook comments