Pasirodė naujas skandalingos baltarusių grupės „Brutto“ albumas

Šią savaitę drąsūs ir skandalingi baltarusių pankroko atstovai „Brutto“ išleido naują albumą „Rodny krai“ („Gimtoji žemė“), apie kurio premjerą paskelbė savo socialiniuose tinkluose. Šį mėnesį grupė pristatė ir šį albumą reprezentuojantį to paties pavadinimo vaizdo klipą, kurį sukūrė ilgametis grupės režisierius Andrejus Davidovskis.

Grupė „Brutto“ susikūrė praėjusių metų rugsėjo 1 dieną kultinei baltarusių grupei „Lyapis Trubetskoy“ suskilus į dvi atskiras grupes. Nuo pat pirmųjų dienų „Brutto“ laiko save kolektyvu su stipria pilietine pozicija, atpažįstamu muzikos stiliumi ir manieromis bei nuoširdžiu noru ginti savo vertybes ir idealus.

„Brutto“, pasak jų pačių, tai – ne tik muzikos grupė, bet visa ideologija, propaguojanti laisvės, sąžiningo darbo, aktyvaus gyvenimo poziciją ir besipriešinanti agresijai ir smurtui. Todėl naujajame albume skamba drąsus ir aktualus pankrokas.

Spalio mėnesį grupė išvyks į albumo „Rodny krai“ pristatymo turą. Jis prasidės pasirodymais Europoje, o vėliau tęsis Ukrainoje ir JAV. Šią vasarą „Brutto“ taip pat koncertavo ir Lietuvoje, festivalyje „Karklė Live Music Beach“.


   

Facebook comments